reklama

Eko-bazarek, czyli kupię, sprzedam, oddam

Temat na forum 'Eko - rodzina' rozpoczęty przez Anyolki, 20 Lipiec 2012.

1. Anyolki

Anyolki Fanka BB :)

Cześć,
    myślę, że jednak przyda się osobny temat do handlu i wymian.

Ja mam do sprzedania dwie pieluchy, o takie:
    Lulu Nature - Dodo - bynajmniej nie ptak ;-) | GadżetoMama
    do tego dwa otulacze: Otulacz-Biały-KUP 1 drugi otrzymasz 50% taniej!, Tots Bots - ekoMaluch
    Gratis dam jeden prefold bambusowy i jeden wkład z flipa (taki polarowo mikrofibrowy) - bardzo chłonne.
    Cena duża, bo nowy komplet kosztuje 238, a jest mało używany i w stanie idealnym (jedyną wadą jest plama, która jest na wkładce konopnej - wyszła po pierwszym praniu, była to jakaś skaza fabryczna). Chciałabym za to 200 złotych. Ich zaletą jest wielkość - wystarczą do końca pieluchowania. Mogę dorzucić dużo tetry (takiej starego typu, nie targającej się)
    Mam też używane wkładki laktacyjne. Jedne są firmy Imse Vimse (jest ich 6), drugie też szwedzkie, firmy Ullrike, też jest ich 6. Są bawełniane, bez folii itp. Ich stan jest niemal idealny: uprane, uprasowane, czekają. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt. 50 złotych.
    Pozdrawiam!

2. reniuszek

reniuszek Love in the knick of time

to ja rowniez sie dorzuce z oferta sprzedazy. Mam do sprzedania dwie kieszonki coolababy - wzorkowe . Jak w przypadku monokoloru przecieki byly nagminne tak te jeszcze sie spisuja . Sprzedam same kieszonki bez wkladow. OBie za 30 zl pojedyncze po 16 zl kazda. Mało uzywane.

zdjecia dodam wieczorem .

3. reklama
  4. Amelkowa

Amelkowa Fanka BB :)

5. Doloress

Doloress Gość

Reniuszek i gdzie te zdjęcia????

6. reniuszek

reniuszek Love in the knick of time

do ti Maksiu dal mi wycisk :) juz dodaje.
    aha musze zmienic cene - wlasnie teraz zobaczylam ile kosztuja nowe:
    za sztuke bez wkladow 18 zl
    koszt przesylki to 6zl.
    przy zakupie dwoch przesylka gratis
    moge jeszcze sprzedac jednokolorowe jakby ktos byl zainteresowany (zielona z niebieskimi napkami, zolta z czerwonymi napkami, blekitna z zoltymi napkami)
    zapraszam na priv

ostatnie zdjecie to porownanie wielkosciowe coola i chinki minky :)(coola sa wieksze) wiec na duzego dzieciaczka spokojnie. "polarek" (wegiel drzewny bambus)- malo skulkowany- delikatny mieciutki:

IMG_0335.jpg IMG_0336.jpg

IMG_0337.jpg IMG_0338.jpg
    IMG_0339.jpg

7. Mini55

Mini55 &&&&&

8. Mini55

Mini55 &&&&&

Ostatnia edycja: 19 Sierpień 2012
  9. tchibo

tchibo Początkująca w BB

10. reklama
  11. reniuszek