reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Eko-sprzątanie

layryn

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2010
Postów
59
Od pewnego czasu, w miarę możliwości zmieniam przyzwyczajenia dotyczące sposobów sprzątania. Wiem, że ekomama jest momentami mocno przereklamowana ale biorąc pod uwagę ekonomiczny aspekt to na prawdę się opłaca. Fakt - ekologiczne środki często są droższe od chemii, ale najczęściej są skoncentrowane więc wydajniejsze. Dwa - ocet, soda nie jest droga a sprawdza się fantastycznie.
 
reklama
A powiedz mi są wydajne w miarę? Szukam idealnego. Na razie poznałam zaledwie kilka, koleżanka dała mi coś z neimieckiej chemii tylko nie pamiętam teraz nazwy, płyn był z octem. No i te testowałam Lilly's Eco Clean - środki czystości - Więcej niż eko i np. płyn do dezynfekcji WC jest bardzo fajny.


są niesamowicie wydajne i skuteczne
sama ciągle jestem w szoku, że eko może być tak skuteczne i że tak mało osób o tym wie...
 
W naturalnych metodach sprzątania przeszkadza mi zapach octu (jakoś strasznie go nie lubię :no:)
Ale odkryłam też środki, które tym octem nie pachną a są skuteczne

Ja akurat wypróbowałam:
PŁYN DO MYCIA ŁAZIENKI

do wypróbowania czeka płyn do toalety:
PŁYN DO TOALET

Obydwa Bentley Organic

Środki z Lilly's Eco Clean też mi odpowiadają

Jeszcze widziałam z Alma Win, ale na razie nie próbowałam
 
Ja teraz mam płyn do wc właśnie ten z żabą. A zastanawiałam się czemu nie śmierdzi chlorem. :) Muszę popróbować tych środków o których piszecie. A jak wychodzi cenowo? Czy wszystkie z podanych to koncentraty?Bentley Organic i Lily's Eco Clean nawet mają podobne etykiety. Zamawiać online czy jest szansa by wpierw dotknąć?
 
Zastanawiałam się, jednak przyzwyczajenie wzięło górę. Kiedyś miałam kilka produktów z Lidla, faktycznie nie są złe. Ale bardziej zainteresowały mnie te o których wspomina aurinko123. Od czego zacząć? Lily's Eco Clean czy Bentley Organic? Może głupie pytanie ale które lepiej czyszczą?
 
Zastanawiałam się, jednak przyzwyczajenie wzięło górę. Kiedyś miałam kilka produktów z Lidla, faktycznie nie są złe. Ale bardziej zainteresowały mnie te o których wspomina aurinko123. Od czego zacząć? Lily's Eco Clean czy Bentley Organic? Może głupie pytanie ale które lepiej czyszczą?

moim zdaniem bentley przereklamowany
ja się przerzuciłam całkowicie na eko :)
płyn dezynfekcyjny Folia moim zdaniem rewelacja
Dla EKO Domu :: Czysty i Bezpieczny Dom -
 
O już mi się cena podoba. Jak z wydajnością? Co to ta Folia? Nadaje się do dezynfekji ubikacji? Jeszcze mam płyn z lily's eco clean ale się już kończą. A sodę w większych opakowaniach gdzie kupujesz?
 
reklama
O już mi się cena podoba. Jak z wydajnością? Co to ta Folia? Nadaje się do dezynfekji ubikacji? Jeszcze mam płyn z lily's eco clean ale się już kończą. A sodę w większych opakowaniach gdzie kupujesz?

nadaje się jak najbardziej
Eko Dom :: Czysty i Bezpieczny Dom :: Uniwersalny płyn dezynfekujący do czyszczenia z aktywnym tlenkiem Folia Eco Bio Detergent 1 litr!! -

a soda oczyszczona w większych opakowaniach? w tym samym sklepie

Eko Dom :: Czysty i Bezpieczny Dom :: Soda - ekologiczny detergent 1 kg EkoMama -
 
Do góry