reklama

emilie jest juz na swiecie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez blond, 17 Luty 2006.

1. blond

blond mama dwoch urwiskow

witajcie dziewczynki nasza kochana coreczka tez nam zrobila niespodzianke i jest prawie o pol kilo ciezsza jak doktor wyliczyl z usg

emilka 54 cm i 3940 gram obwod glowki 35 cm

2. blond

a tak wyglada nasz skarb

3. reklama
  4. blond

jak wstane i dojde troche do siebie to wrzuce wiecej zdjec pozdrawiam goraco i caluje

5. olcia33

olcia33 Fanka BB :)

Gratuluję cudownej córeczki! Moja mała też miała ważyć około 3200, a urodziła się 3700. Nie ma co wierzyć tym pomiarom. Trzymajcie się cieplutko :)

6. tetka1

tetka1 Fanka BB :)

GRATULACJE BLOND! Buziaki dla cudownej cory i mamusi.

7. Magduska

Magduska Mama 2 super chłopaków

Gratulacje Blond Emilie jest boska :).
    ładne te nasze dzieciaczki i jakie pokaźne no no :)

8. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Blong _ gratulacje ogromne!!!!!!!!!!
    Tym bardziej, ze corcia zrobila rodzicom taka sliczna niespodzianke (mam nadzieje, ze u mnie gin sie tak nie machnal na niekorzysc malej).
    No i imie :-) Beda dwie Emilki lutowe ;-) Z tym tylko, ze ja wiedzialam juz kilka lat, ze jesli bede miala corcie, to bedzie Emilka ;-)

9. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Blond jeszcze raz wielkie gratulacje !!! I winszuję - ani nacięcia, ani pęknięcia... :o Ty normalnie jak nowa jesteś, a my w szramach jak po wojnie :) :) :)

10. reklama
  11. Ania2304

Ania2304 Fanka BB :)

Gratulacje!!!! Śliczna córunia. A tak swoją drogą to tych nierozdwojonych lutówek zostało naprawdę niewiele...

12. dytek

dytek Fanka BB :)

Blond GRATULACJE, śliczna pucunia ta Wasza córcia.

Poleć forum