reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

emilie jest juz na swiecie

blond

mama dwoch urwiskow
Dołączył(a)
5 Listopad 2005
Postów
4 537
Miasto
Düsseldorf
witajcie dziewczynki nasza kochana coreczka tez nam zrobila niespodzianke i jest prawie o pol kilo ciezsza jak doktor wyliczyl z usg

emilka 54 cm i 3940 gram obwod glowki 35 cm
 
reklama
Gratuluję cudownej córeczki! Moja mała też miała ważyć około 3200, a urodziła się 3700. Nie ma co wierzyć tym pomiarom. Trzymajcie się cieplutko :)
 
Gratulacje Blond Emilie jest boska :).
ładne te nasze dzieciaczki i jakie pokaźne no no :)
 
Blong _ gratulacje ogromne!!!!!!!!!!
Tym bardziej, ze corcia zrobila rodzicom taka sliczna niespodzianke (mam nadzieje, ze u mnie gin sie tak nie machnal na niekorzysc malej).
No i imie :-) Beda dwie Emilki lutowe ;-) Z tym tylko, ze ja wiedzialam juz kilka lat, ze jesli bede miala corcie, to bedzie Emilka ;-)
 
Gratulacje!!!! Śliczna córunia. A tak swoją drogą to tych nierozdwojonych lutówek zostało naprawdę niewiele...
 
reklama
Do góry