reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Endometrioza a zajście w ciążę

reklama
Wracam od lekarza, niestety nie widać pęcherzyka ciążowego. Nie wiem czy powinno być już widać czy też nie, ona twierdzi, że już raczej tak. 5 tydzień plus 4 dni aczkolwiek nie wiem czy nie zmienia nic fakt, że współżycie było 12 lub 13 października. Jestem załamana i przerażona. Ciężko myśleć pozytywnie. Jutro beta do powtórki i mam przyjechać do nie ej do szpitala, bo tam ma lepszy sprzęt. Naprawdę nie wiem co myśleć. Jest w macicy coś co teoretycznie przypomina bardzo bardzo mały pęcherzyk, ktory jeśli nim jest to wygląda jakby miał być poroniony.
 
Wracam od lekarza, niestety nie widać pęcherzyka ciążowego. Nie wiem czy powinno być już widać czy też nie, ona twierdzi, że już raczej tak. 5 tydzień plus 4 dni aczkolwiek nie wiem czy nie zmienia nic fakt, że współżycie było 12 lub 13 października. Jestem załamana i przerażona. Ciężko myśleć pozytywnie. Jutro beta do powtórki i mam przyjechać do nie ej do szpitala, bo tam ma lepszy sprzęt. Naprawdę nie wiem co myśleć. Jest w macicy coś co teoretycznie przypomina bardzo bardzo mały pęcherzyk, ktory jeśli nim jest to wygląda jakby miał być poroniony.
Przykro mi, że tak się dzieje. A jest możliwość, że ciąża jest młodsza? To zależy od dnia owulacji. Nic jeszcze nie jest przesadzone. Przyrost beta HCG ma sens po 48h. Wtedy widać, czy rośnie prawidłowo, czy nie. No i jeśli gin mówi, że jego sprzęt nie jest dobry, to ma to znaczenie. Nie chcę dawać złudnej nadziei. Idź krok po kroku. Czas pokarze, co będzie dalej. Przytulam wirtualnie i wspieram
 
Wracam od lekarza, niestety nie widać pęcherzyka ciążowego. Nie wiem czy powinno być już widać czy też nie, ona twierdzi, że już raczej tak. 5 tydzień plus 4 dni aczkolwiek nie wiem czy nie zmienia nic fakt, że współżycie było 12 lub 13 października. Jestem załamana i przerażona. Ciężko myśleć pozytywnie. Jutro beta do powtórki i mam przyjechać do nie ej do szpitala, bo tam ma lepszy sprzęt. Naprawdę nie wiem co myśleć. Jest w macicy coś co teoretycznie przypomina bardzo bardzo mały pęcherzyk, ktory jeśli nim jest to wygląda jakby miał być poroniony.
Co u Ciebie? Powtarzałaś betę?
 
Hej, tak. Napisałam dużo w watku ciąża a brak pęcherzyka ciążowego. Niestety mały przyrost. Załamał mnie strasznie. Z 440 na 633 po 48h. Lekarz mówi, żeby się nie załamywać i powtórzyć w środę. Wtedy do niej przyjechać wieczorem. Ale ja już się nie nastawiam, obawiam się najgorszego ☹️
 
Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi. Nie powiem, bardzo się boje, szczególnie, że ja mam 35 lat, wiem późno się zdecydowałam. Zastanawiam się cały czas czy lepiej się starać narazie czy podjąć leczenie i później się starać. Lekarz, on jest jedyną osobą w Poznaniu, która zna się na tym, powiedział, że narazie próbujemy 6 miesięcy i zobaczymy co będzie. A ja bardzo się boje, że tracę czas 😪
nie przeciagaj tego, przy endometriozie kazdy okres daje jej pole do rozrastania sie. Pol roku staran jest ok, potem dzialaj. U mnie endometrioza 3 stopnia.
Mam dwie corki, obie z in vitro.
Powodzenia
 
nie przeciagaj tego, przy endometriozie kazdy okres daje jej pole do rozrastania sie. Pol roku staran jest ok, potem dzialaj. U mnie endometrioza 3 stopnia.
Mam dwie corki, obie z in vitro.
Mi się udało zajść w ciążę teraz ☺️ z tym, że zobaczymy jak ona się potoczy ☺️ napewno mam zamiar się tym zając jeśli coś będzie nie tak
 
Mi się udało zajść w ciążę teraz ☺️ z tym, że zobaczymy jak ona się potoczy ☺️ napewno mam zamiar się tym zając jeśli coś będzie nie tak
Wszystko zależy od stopnia endometriozy i od tego czy jajowody są drożne. Mi również udało się naturalnie więc są szanse. Dziewczyny przy odpowiedniej suplementacji pod endometriozę, diecie przeciwzapalnej i fizjoterapii uroginekologicznej zachodzą w ciąże także trzeba mieć nadzieję i próbować 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry