reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Escapelle a mimo to owulacja

Dołączył(a)
20 Grudzień 2020
Postów
8
Witam serdecznie mój pierwszy post jeszcze nie wiem jak się tutaj poruszać więc.przepraszam jeżeli to nie tutaj. Moje cykle są 30/31 dni od pól roku w grudniu okres miałam od 2 do 5.12 w 7 DC powiedzmy że wystąpiła sytuacja niebezpieczną nie było wtrysku nie było penetracji ale stracił kontrolę nad rękami partnera ... W 8dc dla świętego spokoju wzięłam escapelle mniej więcej ok 23.5h po stosunku w 16 i 17 DC miałam podwyższona temperature dzisiaj w 19dc zaczely mnie boleć piersi test 10 dni po sytuacji negatywny pytanie.czy po escapelle mogła wystąpić owulacja ? Czy ta owulacja zalozmy po 8dniacj od.escapelle była bezpieczna ? Zakladam.ze.ten skok temp to właśnie owu...
 
reklama
Nie było stosunku, nie było wytrysku, a Ty bierzesz escapelle... polecam nieco się dokształcić w tych tematach, a potem cieszyć się odpowiedzialnym seksem. Wzięłaś hormonalną bombę, kto wie, jak Twój cykl się potoczy i kiedy wróci do normalności.
 
Do góry