reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

    Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

fajna strona dla naszych pociech

misiafisia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Sierpień 2007
Postów
24
Miasto
Warszawa/Piastów
Witajcie, chciałam Wam pokazać świetną stronkę dla dzieciaków. Kula- MKiDN - to strona ministerstwa kultury specjalnie dla dzieciaków - pozwala poznać kulturę i historię Polskich miast. Są gry, układanki. Mojemu Qbie bardzo się podoba :)
 
reklama
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
12
A moja córka najbardziej upodobała sobie stronkę Mini mini. Mimo że ma niespełna 4 lata, dzięki temu świetnie radzi sobie z myszką...
 
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
12
W ogóle myślicie, że to dobre dla dzieciaków? mam na myśli dostęp do komputera, internetu...
Każdy kij ma dwa końce. Moja córka dobrze się bawi grając w <pamięciówki> na stronce mini mini i myślę, że kilka minut przed monitorem kosztem czasu spędzonego przed (np.) telewizorem to dobra alternatywa. :-)
 
Dołączył(a)
11 Grudzień 2009
Postów
6
A ja proponuję zajrzeć tu:

Kreatywna mama.

Jest tm sporo fajnych rzeczy dla dzieci (piosenki, bajki, wierszyki, zabawki do samodzielnego wykonania, itd.)
Mojemu synkowi bardzo się spodobaly Bzykołaki :)

Myslę, że internet nie jest taki zły, bo w końcu jest i będzie i nie mamy na to wpływu. Nasze dzieci i tak w przyszłości bedą z niego korzystać. Tylko chyba chodzi o to, xeby nauczyć je robić to bezpiecznie, pokazywać im właśnie takie fajne, wartościowe strony, no i aby korzystały w internetu tylko i wyłącznie pod kontrolą dorosłych.

A, i jeszcze polecak tę stronę:

SuperKid

ale strona Superkid nie jest darmowa. Trzeba płacić comiesięczne opłaty, jednak jest tak tyle fajnych, ciekawych rzeczy dla dzieci, że na pewno warto wysupłać parę tych grosiczków.
 
Dołączył(a)
17 Grudzień 2009
Postów
12
Ja rozmawiałam na temat komputera z paniami w przedszkolu , i jednak nie jest to zelcany sposób spedzenia wolnego czasu przez tak małe dzieci.
Podejrzewam, że panie w przedszkolu mówią tak, bo....tego oczekują od nich rodzice -książkowego moralizowania ;) A potem same wracają do domu i nie mogą sprawdzić poczty mailowej, bo ich dzieci okupują komputer.:-)
 
reklama
reklama
Do góry