reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

fajna strona dla naszych pociech

misiafisia

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa/Piastów
Rozwiązania
0
Witajcie, chciałam Wam pokazać świetną stronkę dla dzieciaków. Kula- MKiDN - to strona ministerstwa kultury specjalnie dla dzieciaków - pozwala poznać kulturę i historię Polskich miast. Są gry, układanki. Mojemu Qbie bardzo się podoba :)

reklama
Rozwiązania
0
A moja córka najbardziej upodobała sobie stronkę Mini mini. Mimo że ma niespełna 4 lata, dzięki temu świetnie radzi sobie z myszką...

Rozwiązania
0
W ogóle myślicie, że to dobre dla dzieciaków? mam na myśli dostęp do komputera, internetu...

Rozwiązania
0
W ogóle myślicie, że to dobre dla dzieciaków? mam na myśli dostęp do komputera, internetu...
Każdy kij ma dwa końce. Moja córka dobrze się bawi grając w <pamięciówki> na stronce mini mini i myślę, że kilka minut przed monitorem kosztem czasu spędzonego przed (np.) telewizorem to dobra alternatywa. :-)

Rozwiązania
0
A ja proponuję zajrzeć tu:

Kreatywna mama.

Jest tm sporo fajnych rzeczy dla dzieci (piosenki, bajki, wierszyki, zabawki do samodzielnego wykonania, itd.)
Mojemu synkowi bardzo się spodobaly Bzykołaki :)

Myslę, że internet nie jest taki zły, bo w końcu jest i będzie i nie mamy na to wpływu. Nasze dzieci i tak w przyszłości bedą z niego korzystać. Tylko chyba chodzi o to, xeby nauczyć je robić to bezpiecznie, pokazywać im właśnie takie fajne, wartościowe strony, no i aby korzystały w internetu tylko i wyłącznie pod kontrolą dorosłych.

A, i jeszcze polecak tę stronę:

SuperKid

ale strona Superkid nie jest darmowa. Trzeba płacić comiesięczne opłaty, jednak jest tak tyle fajnych, ciekawych rzeczy dla dzieci, że na pewno warto wysupłać parę tych grosiczków.

Rozwiązania
0
Ja rozmawiałam na temat komputera z paniami w przedszkolu , i jednak nie jest to zelcany sposób spedzenia wolnego czasu przez tak małe dzieci.
Podejrzewam, że panie w przedszkolu mówią tak, bo....tego oczekują od nich rodzice -książkowego moralizowania ;) A potem same wracają do domu i nie mogą sprawdzić poczty mailowej, bo ich dzieci okupują komputer.:-)

reklama
Rozwiązania
0
witam,ja mogę polecić stronę-Buliba.pl i Qlturka.pl moja córka 5-letnia bardzo je lubi:tak:

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Co myślicie o takiej sukience na wesele ? Fajna czy nie Modowe porady i inspiracje... 19
Mruczka Fajna praca dla Mam Mamy pracujące 1
M fajna sprawa z telefonem dla dzieci Przedszkolaki 5
K Druga strona brzuszka- lista Dzieci urodzone we wrześniu 2015 0
anney DRUGA STRONA BRzUSzKA-lista Dzieci urodzone w sieprniu 2015 92
mamowo Mama w Opolu - nowa strona www Opolszczyzna 2
S super strona Archiwum 2 - 3 latki 0
k@siek POLSKA STRONA GŁODU Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 1007
K Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały?? Październikowe mamy 2020 14
S Steryd dla trzymiesięcznego niemowlaka Potrzebuję porady 26
L Zasiłek pielęgnacyjny dla alergika Potrzebuję porady 1
J Imię dla chłopca Ciąża, poród, połóg 35
DittavonTeese Wyprawka dla malucha Październikowe mamusie 2020 -priv 3
A GIGA ZESTAW dla niemowlaczka wózek, leżaczek-bujaczek, ubranka i wiele innych Ogłoszenia - Warszawa 0
M Ciąża "dla męża", jest mi ciężko Potrzebuję porady 130
N Fotelik dla noworodka Potrzebuję porady 9
aniaslu Tarcza antykryzysowa uderza w młode matki, tymczasem senat wprowadza podwyżki dla polityków Pytanie tygodnia 5
M Zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków Przyszłe mamy 3
89karola80 Pomoc dla mojego synka - lekarze rozkładają ręce :( Potrzebuję porady 11
Jaska.JDM Zabawki dla maluszków - polecam Majowe mamusie 2020 2
luna91 Książki dla dzieci Majowe mamusie 2020 38
Justi1234 Ginekolog lux med śląskie lub łódzkie dla osoby otylej Ciąża, poród, połóg 1
U Polskie marki dla dzieci Potrzebuję porady 0
V Ochrona przeciwsłoneczna dla maluszka Potrzebuję porady 3
V Coś na komary dla dzieci Potrzebuję porady 5
mydreammyfuturebaby Profertil- dla mężczyzny. Potrzebuję porady 1
aniaslu Imię dla dziecka i spór rodzinny Pytanie tygodnia 22
Nataśka Prezent ślubny dla Szefowej Pytanie tygodnia 8
M Wyprawka dla bliźniąt BB położna radzi mamom 4
M Wyprawka dla bliźniąt Listopadowe mamy 2020 7
Mania93 Ubranka i akcesoria dla maluchów Forum 1468
P Ubranka dla noworodka Potrzebuję porady 29
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
B Mleko dla dwulatka Roczniaki i dwulatki 4
B Imię dla dziewczynki Sierpniowe mamy 2020 13
B Imię dla dziewczynki. Sierpniowe mamy 2020 4
N Wałeczki dla niemowląt co sądzicie? Potrzebuję porady 2
Magda'87 Materac dla niemowlaka Potrzebuję porady 1
Malamonka1894 Espumisan dla dzieci Ciąża, poród, połóg 4
Ollax Krótka notka dla starających Ciąża, poród, połóg 5
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 421
K wózek dla dziecka Potrzebuję porady 13
Marynia88 Co kupić dla chłopca 12m+? Potrzebuję porady 15
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
L Fotelik samochodowy dla noworodka Ciąża, poród, połóg 20
B Witamina D3 dla Maluszka Młodziutkie mamy 12
G Wyprawka dla blizniakow Mamusie bliźniat, trojaczków i... 11
Mała.czarna Suplemety dla mezczyzny. Potrzebuję porady 4
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
K Chinski kalendarz wersja tylko dla kobiet ciezarnych z 2019/20 Ciąża, poród, połóg 4