reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

    Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

  • Uwaga!

    Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Faza lutealna w 9 dniu.

Lewia2525

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
110
Rozwiązania
0
Czy faza lutealna w 9 dniu cyklu to norma? Cykle mam co 27-28 dni?
 
reklama

Asiula86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Listopad 2017
Postów
970
Rozwiązania
5
Faza lutealna to okres od pierwszego dnia wyższej temperatury do miesiączki(12-16 dni), a nie moment w cyklu. Może chodzi raczej o owulację?
Jeśli tak, to oczywiście jest to możliwe, owulacja nie musi być w "książkowym" 15dc.
 

Lewia2525

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
110
Rozwiązania
0
Taki opis dostałam na badanich cytologii. Wydawało mi się, że faza lutealna to dni płodne?
 

Asiula86

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Listopad 2017
Postów
970
Rozwiązania
5
Jaki dokładnie opis? Nie, faza lutealna to nie to samo co dni płodne. A nawet większość dni tej fazy to dni 100% niepłodne.
 
Do góry