reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Festyny i imprezy w Szczecinie

Północny Wiatr

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2009
Postów
319
Miasto
Szczecin
Zbliża się Dzień Dziecka i zapewne takich imprez będzie cała masa. Z tego co wiem, już w ten weekend niektórzy zaczynają organizować.
Fajnie by było pisać w tym miejscu o rożnych imprezach i festynach, na które możemy się wybrać z dzieciakami, z całymi rodzinami albo choćby tylko ze swoim facetem. :)

No to start. Zaczynam od Dnia Dziecka.

Szkoła, w której pracuję organizuje Dzień Dziecka. Zespół Szkół Łączności jest na Ku Słońcu. W pobliżu jest takie jeziorko na Derdowskiego. I wlaśnie koło tego jeziorka na Derdowskiego ma być to organizowane. Impreza będzie 2 czerwca w sobotę.
Jak mi powiedziano na wysokości Stokrotki (bok Taczaka) będą grille. :) Ale dalej coś tam innego. Pewno na wysokości Biedronki. :-D
Ma być wiele imprez sportowych dlz dzieciaków (nie zapamiętałam ani jednej :) ). Ma być zdaje się, że straż miejska czy coś takiego i pokazywać swoje pojazdy. Ma być straż graniczna, która będzie robiła pokazy z psami. Ma być zamek do skakania z tego co wiem dzieciaki będą mogły poskakać za darmo.
Nie pamiętam co więcej ale masa tego.
Pewnie jakieś informacje umieszczą za parę dni na stronie szkoły ZSŁ.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Informacje o tym festynie przy jeziorku na Derdowskiego moja szkoła zamieścila na stronie http://www.zsl.szczecin.pl/strony/wydarzenia/dokumenty/2012_06_02_festyn/program.pdf
Ale widzę, że nie wszystko jest zamiszczone na plakacie. Na pewno będzie jeszcze część plastyczna - stoliki z obrazkami do malowania.
Dziś się dowiedzialam, że będę w namiocie z komputerami. A miałam nadzieję porysować z dzieciaczkami obrazki. :-)
Festyn będzie od 13:00 do 18:00 w sobotę.
Jakby ktoś z Was trafil do namiotu z kompami, to spójrzcie czy tam mnie nie ma. Raczej wiele kobiet tam nie będzie. Pewno żadnej innej. Ale może gdzieś pójde na chwilę pooglądać inne imprezy.
 
Ostatnia edycja:
To może coś z prawobrzeża :-)

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na festyn rodzinny,który odbędzie się w dniu 2-go czerwca(sobota)w parku w Żydowcach.Początek imprezy o godz.15ej.
W programie imprezy:
-konkursy dla dzieci z atrakcyjnymi nagrodami
-dmuchane zamki,trampolina
-kule wodne
-suchy basen
-parada motorów
-występy artystyczne zespołów

Dla rodziców:
-pokaz wizażu
-od godz.20ej zabawa pod gołym niebem przy muzyce na żywo
-bar gastronomiczny z grillem
-piwo w atrakcyjnej cenie
-konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
 
Ostatnia edycja:
rzeczywiscie jutro nad jez. Dąbie jest piknik
Stowarzyszenia SENS oraz "Wiry" wraz z Rada Osiedla Dąbie zapraszają na podwójne wydarzenie już w najbliższą sobotę!

Dajcie się porwać synergii Międzynarodowego Dnia Kajakarza oraz Pikniku Dąbskiego!!!
Przybywajcie na miejską plażę w Dąbiu i zaznajcie atrakcji wodnych i lądowych!

Na miejscu natkniecie się na wiele darmowych atrakcji.
W planie imprezy przewidziano:
- Skutery wodne. kajaki, szybki ponton ratowniczy oraz rejsy jachtem po jez. Dąbie, a także nauka pływania na nartach wodnych
- Kącik makijażu dla Pań
- Pokazy fireshow, żonglerka ogniem, sztuki walki rycerskiej
- Klub Młodego Naukowca, trampolina, zamki dmuchane i pokaz iluzjonisty, paintball

Gwarantowana świetna zabawa dla dorosłych, młodzieży i dzieci!
Widzimy się na miejscu! Zabierzcie znajomych i rodzinę!
 
reklama
Dziś i jutro wystawy psów. Międzynarodowa w Szczecinie (stadion Arkonii), krajowe w Lubieszynie (takie boisko z ogrodzeniem przy wjeździe do Lubieszyna). My występujemy jutro na stadionie Arkonii z dwoma Husky na ringu nr 3.
 
Do góry