reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmiki z naszymi dzieciaczkami :)

....Już Go nie chcemy sadzć, żeby sam się uczył, ale On wtedy tak wrzeszczy, że nie można wytrzymać, jak się mu pomoże usiąść, to wieeeelki uśmiech. Tak samo jest z raczkowaniem, jak jest na brzuchu a chce jakąś zabawkę, to wyciąga do niej rękę i krzyczy, jak nie reagujemy to histeria... Bardzo nas to martwi... Taki leniuch się zrobił:-(

Moja Lenka też jest leniwcem :-) (robi tak samo), ale ja się nie martwię wszystko w swoim czasie!!:tak:
 
reklama
A my mamy straszny problem ze Stachem, bo On bardzo dobrze już siedzi, ale siadać nie umie, jak Mu saię poda rączki, to od razu wstaje, czasem z leżenia zamiast siadać, to tak prostuje nogi że wstaje, tylko że stracił całą motywację, żeby uczyć się robić to samemu. Już Go nie chcemy sadzć, żeby sam się uczył, ale On wtedy tak wrzeszczy, że nie można wytrzymać, jak się mu pomoże usiąść, to wieeeelki uśmiech. Tak samo jest z raczkowaniem, jak jest na brzuchu a chce jakąś zabawkę, to wyciąga do niej rękę i krzyczy, jak nie reagujemy to histeria... Bardzo nas to martwi... Taki leniuch się zrobił:-(
Patch, jeszcze niedawno miałam zupełnie to samo :tak: Oli identycznie się zachowywała, już się skarżyłam na BB jak wyjechałaś. W pewnym momencie skończyły się te złości, jak raz chwyciła się szczebelków i sama wstała. Teraz nie przeszkadza jej to, że nie umie raczkowa, tylko robi wszystko, żeby wesprzeć się na czymś i wstawać. Jak stoi to jest taka dumna i szczęśliwa! Nawet nauczyła się czołgać do przodu, byle tylko dotrzeć do czegoś na czym można podciągnąć się do góry. W tym tygodnu nauczyła się też sama siadać, ale nie zawsze jej się to udaje. Na szczęscie jak się nie uda, to nie ryczy tylko zajmuje się czymś innym. Także niedługo i u Ciebie napewno będzie spokojniej Patch :tak:
 
to nasz pies- mój i siostry. Mieszkał z nami ale od stycznia u siostry.Nie jest na tyle ułozony, żebym wychodziła z nim i z wózkiem. Męczące to bardzo, bo próbowałam:-)
 
Nuśka, ładnie sobie Julcia radzi, jeszcze trochę i wstanie na nogi :tak:
Ale łóżeczko faktycznie w trybie pilnym musi iść na dół :huh:
 
Mateczka_Poleczka !!! jaka fajna ta Twoja Kornelcia:tak::tak::tak: aż moja Milenka zapatrzyła sie na filmik z Kornelka. Super ta Twoja dziewuszka.!!!

nuśka 23, Twoja córcia-Julcia też super!! a jaka juz jest sprytna. rzeczywiscie trzeba juz na nia uwazac i obnizyc łóżeczko.
 
reklama
Do góry