reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Filmy godne polecenia

Hmm ja też raczej książkowa jestem.
U mnie na tapecie jest fantastyka.
Ostatnio Pratchett- zakręcony jak świński ogonek, prześmieszny, groteskowy słowem...boski :-D
Z filmów hmmm tytuły zapominam :/ Zresztą ostatnio oglądam zwykle Pratchetta i krskówki.
Z seriali Dr. Hoouse -i to właśnie ściągam ^^
 
reklama
kurcze nie pamiętam chyba coś w tytule bylo ze "szczegółem":confused: a okladka była taka lekko pomaranczowa (w kolejce do kasy, przede mną stał facet i ją kupował, dlatego pomyślałam że to nowość):-p
a tu macie linka (fajną promocję na cobena znalazłam) a tak na marginesie- jest to strona księgarni mojej teściowej :-) ale jakbyście chciały coś zamówić , to możecie chyba w swoich miastach (taka hurtownia wpadła na pomysl i skonsolidowała różne księgarnie w całym kraju) a teraz u mojej teściowej jest rabat 40% do końca lutego(teraz wogóle zobaczyłam szukając tej książki, :baffled: bo oczywiście teściowa nie powie, bo po co się trudzić i dzwonić do synowej:dry::wściekła/y::no:)i książki są w świetnej cenie:tak:
Wyszukane tytuły
 
Tosika - Ostatni szczegół - nie jest to nowość ale niezła. Ostatnia to chyba własnie - w głębi lasu - też polecam.
A i dzięki za namiary na księgazrnie teściowej - przejrzę sobie i moze coś kupię.
 
Pabla a w głębi lasu?? Polecasz?? bo tak siedzę na stronce teś., i chyba zamówię coś, a co!! ale się zdziwi jak dostanie informację zwrotną kto zamówił:cool2: jak droga oficjalna to proszę bardzo....:sorry2: a ja czytałam: Obiecaj mi (super), Bez pożegnania (też super):happy:
 
ja polecam z filmu lub ksiazki "into the wild" nie wiem jaki polski tytul. to jest tak piekny film tylko smutny na koncu. no ale muzyka rowniez niesamowita (zreszta skomponowana przez mojego ukochanego nr3;-))
 
Tosika - w głębi lasu - moim zdaniem lepsze od Ostatni szczegół.
Ja czytałam wszystkie i mam prawie wszystkie Cobena:-)
 
reklama
a ja swego czasu kochałam książki J.K. Rowling o Harrym Potterze:zawstydzona/y::-p:-) bardzo je lubiłam bo świetnie mi się je czytało:-D nawet omawialiśmy je na studiach;-) poza tym lubię Grocholę i Cecilię Ahren ona napisała "PS. Kocham Cię";-)
 
Do góry