reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Ostatnia edycja:
reklama
kurde ostatnio widzialam fotelik w cenie ok 200zl od 9-25kg ktory mozna tylem wstawiac czyli na przednim siedzeniu chcialam wkleic linka ale nie widze :wściekła/y:

Ola a moze na serwisie spytac jak wylaczyc itd :confused:
 
Ja nawet jakbym wyłączyła poduszkę to bym się bała , ze i tak wystrzeli bo to technika tylko, wszystko może sie zdarzyć. Chyba jak bym ją wyjęła zupełnie, własnymi ręcoma ;-)
My mamy maxi cosi, on jest do 13 kg więc mamy jeszcze sporo zapasu ale Dominik ma 75 cm długosci wiec mu sie nóżki srednio mieszczą.

I tak ogladałam na necie rózne i nie wiem czy jak sie kupi taki do 36 kg to za duży nie będzie dla Miku na teraz. Jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Więc chyba malymi skokami lepiej( czyli 9-18).
A kiedy dziecko jeżdzi na podstawce?

Pisałam kiedyś na wątku zakupowym o tym, ze najbezpieczniej jest wozić dziecko jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy. Tylko takie foteli są stosunkoo drogie:-(
 
Iwonko, otóż Maksio ma bardzo podobny fotelik :tak: Kupiliśmy mu nowy model Graco, Aerologic. On różni się tym, że ma siedzisko ażurowe - z takiej jakby siateczki, myślę, że to będzie świetne latem, bo mu się dupcia nie będzie pociła ;-)
Fotelik jest ok jak na razie, Maksio nim jeździ ze 2 czy 3 tygodnie.

A propos poduszki powietrznej, to ona się nie da wyłączyć. Bezpieczeństwo ponad wszystko. Mój samochód okazuje się nie jest przewidziany jako auto rodzinne :baffled::confused: (no a nam się właśnie wydał BARDZO rodzinny) i chyba nikt nie przewidział przewożenia niemowląt w nim, a tym bardziej na przednim fotelu. No trudno, będzie ostra jazda bez trzymanki, a Maksio niestety nie dosięgnie do Mikiego..... no może gdybym Mikusia na środkowym siedzeniu z tyłu zapięła... muszę spróbować!

Mikuś jeździ jeszcze w niemowlęcym foteliku ale jest dla niego zbyt wąski (Peg Perego), myślę żeby go albo przesadzić do Deltima 0-13kg jeszcze na trochę (fotelik po Maksiu, jest fajnie szeroki) albo do Bebe Confort 9-18kg tylko ten ostatni się mało pochyla do spania więc chyba jeszcze poczekam.
 
Kwiateczek kuzyn mi cos mowil ,ze firma recaro robi dobre foteliki samochodowe. Produkuja chyba tez fotele do samochodow wyscigowych.
 
zastanawiam sie czy kupi tu czy na ALEGRO.moj brat jedzie autem do Polski to by mi przywiozl:tak:co myslicie kobiety,prosze o opinie jaki kupic.mam malo czasu:dry:bo jesli z alegro to za nim dojdzie a on tylko na tydz.Na ebay jest duzo uzywanych fotelikow.widac po cenie:no:pomozcie:-)
 
My dla Wiktorka mamy podobny do Conico Zenith... jest bardzo fajny i jestem z Niego bardzo zadowolona, pokrycie super się pierze. Wiktorek uwielbia w nim spać, ma trzy poziomy ustawiania, które u nas bardzo się sprawdziły. Spokojnie mogę go polecić:-)
 
reklama
Zwolinka - a czy u Was ten fotelik jak go przymocujecie to nie gibie się? U nas już próbowaliśmy go juz pare razy przymocowywać ale za kazdym razem się kołysze. Oczywiście w czasie jazdy jest stabilny tylko jak nim ruszam mocniej to się kołysze.
 
Do góry