reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

Po długiej nieobecności wysyłam kilka najnowszych fotek Mateusza. Zobaczcie jak się zmienił.
 

Załączniki

  • P1000139_mały.JPG
    P1000139_mały.JPG
    68,9 KB · Wyświetleń: 11
  • P1000140_mały.JPG
    P1000140_mały.JPG
    75,8 KB · Wyświetleń: 9
  • P1000095_mały.JPG
    P1000095_mały.JPG
    54,7 KB · Wyświetleń: 13
  • P1000127_mały.JPG
    P1000127_mały.JPG
    55,1 KB · Wyświetleń: 12
  • P1000131_mały.JPG
    P1000131_mały.JPG
    64,2 KB · Wyświetleń: 12
reklama
W tych oczętach Madzi to niejeden chłopak się utopi :tak:;-):-D
Mateusz spokojnie będzie mógł w przyszłości na modela startować - nie kadzę! Ma bardzo regularne rysy buziulki. Śliczny chłopak po prostu i już :tak:
 
Karolek jak zwykle rządzi - moja Martynka też ostatnio w zęby wszystko łapie i ucieka, chyba stwierdziła, że tak się wygodniej przenosi przedmioty, tylko ten objaw lenistwa oddala ją od potrzeby chodzenia na dwóch a nie czterech ;-)
Kuby to też dawno nie widziałam, chowa go Mama przed swiatem i dziewuchami ;-), nie ma co taki przystojniak.
Zosia to super fajna koleżanka mojej córeczce się przytrafiła. Ciekawe czy się polubią i będą spotykać długo długo później :-)
Mateusz to niezły flirciarz, będą za nim dziewczyny szaleć, też niech go Mama przed ciotkami nie chowa ;-), aż by się chciało takiego przystojnego zięcia :-)
Madzia to mnie zawsze powala - jej oczy są cudowne, jak ona ślicznie pozuje :tak:
 
Babki, pooglądała sobie dzieciaki ale dopiero teraz komentuję.
Cynamonka, Kuba brunet z błyskiem w oku, WOW. Buźka marzenie.Mój mąż się ze mną nie zgadza, ale mi Młody na niepowiększonym zdjęciu przypomina mi Kadziewicza-siatkarza-reprezentanta Polski. Na kogucie za to wygląda jak zawodowy dżokej:tak:
Kasiu-Zosia z miśkiem w czasie drzemki-SŁODKO!! A tego zdjęcia, jak profesjonalnie zagląda w uzębienie, to jej zazdrościmy, oj musimy Majkę jeszcze podszkolić! W różowej czapce i na pomarańczowym krześle-hicior.Mój małżonek powiedział, że w naszej klinice rezerwuje jej stanowisko pracy, więc ślij małą na stomatologię:-)
Beti, Mateusz wciąż zachwyca głębią spojrzenia...a jaki pomocny. Oj dobry materiał na męża dla mojej równie pomocnej Majki;-)
Sikoreczka, Madzia z różą-romantyzm do potęgi....a z języczkiem....wyśmienita minka!!!
 
reklama
Mateusz przystojniak, że hoho:-)No i jak pięknie pomaga mamie..
Magda jak zawsze pękna, jej oczy mnie urzekły.Hmmm mieszkamy niedaleko, może by tak poznąc ją z Lolem, Sikoreczka;-);-)
 
Do góry