reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fryzik

Joanko, w krótkich włosach wyglądasz naprawdę młodziutko i super, lepiej niz w długich. bardzo mi sie podobasz ;)

ja na razie zapuszczam, jakby mniej lecą, czyli woda w wannie tylko wolniej spływa, nie zatykaja odpływu na amen ::)
Majka na razie nie doprowadza mnie do rozpaczy ciągnąc, a jeśli nawet to związuję włosy i jest git :)
trochę sobie podkręciłam ostatnio ale zdjęcia wyszły tak fatalnie, że nie pokażę :p a trwałą mam w odwodzie
 
reklama
Joanka otwarło mi się wreszcie Twoje pierwsze zdjecie... ŚCINAJ WŁOSY!!!!! Masz twarz stworzona do krótkich fryzurek!! Milion razy lepiej... normalnie jak modelka!!!
 
Joanka
tak jak Aniulka pisze, jestes stworzona do krotkich fryzurek, bardzo dobrze wygladasz ;D
tajemnice Twego czaru podkresla piekna labedzia szyja i kazda fryzurka ja odslaniajaca jest dla Ciebie ;D
 
Janko ja też jestem zdecydowanie za krótkimi włosami..slicznie w nich wyglądałaś...leć do fryca ;D
 
Gabi, Joanka - super te wasze fryziki :)

Ja wczoraj też zaszalałam i choć podobnie jak wam włosy wychodzą mi garściami to rzuciłam sobie kolor: czarno śliwkowy plus delikatne jasne pasemka (ale ich tak mało że prawie nie widać). Teraz to już pewnie zupełnie pozbędę się kłaczków ale co tam: póki są to trzeba coś kombinować ;)
Tak sobie tylko myślę: czemu po tej ciąży włosy wypadają z głowy? Nie mogłyby z innych części ciała... zaoszczędziłybyśmy na depilatorach... ;)
 
Joanko ! Ineczka wyjęła mi z ust słowa o Twojej pięnej szyji. Eksponuj ją tak często jak tylko się da. Oczy też piękne, trochę kocie więc wszystko razem super!
 
reklama
Do góry