reklama
  1. Jeśli z jakiś powodów karmisz maluszka mieszanką, to do jutra do północy (18.07) możesz zgłosić się do testu Nestlé NAN OPTIPRO® Plus 2

Zamknij powiadomienie

GADŻETY - z polecenia

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez minxior, 23 Czerwiec 2018.

1. minxior

minxior Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej dziewczyny!

Chcialabym stworzyć miejsce, gdzie wymieniać się bedziemy informacjami i opiniami co warto kupić dla niemowlaka i starszego dziecka, poczawszy od rzeczy „must-have” oraz typowych gadżetów bez ktorych tez da sie zyc.

Sama jestem oczekujaca na pierwsze dziecko mama, przed kompletowaniem wyprawki, i naprawde skolowana iloscia rzeczy dosteonych na rynku.

ZAPRASZAM!

2. kaylla

kaylla Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Szumiś. Jednym się nie przydaje wcale, nam się akurat bardzo przydał i dalej z niego korzystamy, chociaż córka ma ponad 2 lata.

3. reklama
  4. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Naprawde zbedne? parzysz butelki wrzatkiem? mleka nie podgrzewasz w ogole?

Dziekuje!

5. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szumis zaliczal raczej do must- have chociaz faktycznie troche nie ogarniam na jakiej zasadzie dziala..

6. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A to juz chyba nie to samo, te misie sa urocze ;)

7. Nika999

Nika999 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    U nas mega się sprawdził taki miś z projektorem chicco, do tej pory jest jedną z bardziej lubianych zabawek.
    Ja akurat sterylizator jak najbardziej polecam, mam taki duży philips avent, wrzucałam do niego butle, smoki, części od laktatora, dosłownie wszystko co powinno być wyparzone
    U mnie się nie sprawdziła ilość pieluch tetrowych, kupiłam czytając w necie z 12 i z tego uzywałam 2, do lekarza, na wage i przewijak, z tym że u nas nie było nigdy problemów z ulewaniem
    Na teraz (11msc) sprawdza nam się termos skip hop, jak gdzieś idziemy, wrzucam dla synka obiad, ładnie trzyma temperaturę
    Uwielbiam torbę do wózka ze skip hop, jest mega pakowna, wcześniej miałam Caretero Deluxe i po spakowaniu wyglądała jak ogromna poducha
    Kompletnie nie sprawdziła się hula kula, syn był nią zainteresowany dosłownie chwilę

8. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzieki wielkie za wszystkie informacje!

9. aga6

aga6 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    12
    Sterylizator to sie zgodze ale podgrzewacz na wyjazdach sie przydal ;-)
    U nas niezbedny! Corka ma 15 mcy i dalej uzywamy.

Moja cora lubi sie do niego przytulac ;-)

10. reklama
  11. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    na 30 sierpnia.. ale jednoczesnie mam problemy z krotka szyjka wiec pewnie porod bedzie troszke wczesniej..

12. minxior

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A co dziewczynu z ubrankami? z jakich firm warto? z jakich firm ubranka jakosciowo dobre?

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie