reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GADŻETY - z polecenia

minxior

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Grudzień 2017
Postów
261
Hej dziewczyny!

Chcialabym stworzyć miejsce, gdzie wymieniać się bedziemy informacjami i opiniami co warto kupić dla niemowlaka i starszego dziecka, poczawszy od rzeczy „must-have” oraz typowych gadżetów bez ktorych tez da sie zyc.

Sama jestem oczekujaca na pierwsze dziecko mama, przed kompletowaniem wyprawki, i naprawde skolowana iloscia rzeczy dosteonych na rynku.

ZAPRASZAM!
 
reklama
Szumiś. Jednym się nie przydaje wcale, nam się akurat bardzo przydał i dalej z niego korzystamy, chociaż córka ma ponad 2 lata.
 
U nas mega się sprawdził taki miś z projektorem chicco, do tej pory jest jedną z bardziej lubianych zabawek.
Ja akurat sterylizator jak najbardziej polecam, mam taki duży philips avent, wrzucałam do niego butle, smoki, części od laktatora, dosłownie wszystko co powinno być wyparzone
U mnie się nie sprawdziła ilość pieluch tetrowych, kupiłam czytając w necie z 12 i z tego uzywałam 2, do lekarza, na wage i przewijak, z tym że u nas nie było nigdy problemów z ulewaniem
Na teraz (11msc) sprawdza nam się termos skip hop, jak gdzieś idziemy, wrzucam dla synka obiad, ładnie trzyma temperaturę
Uwielbiam torbę do wózka ze skip hop, jest mega pakowna, wcześniej miałam Caretero Deluxe i po spakowaniu wyglądała jak ogromna poducha
Kompletnie nie sprawdziła się hula kula, syn był nią zainteresowany dosłownie chwilę
 
U nas mega się sprawdził taki miś z projektorem chicco, do tej pory jest jedną z bardziej lubianych zabawek.
Ja akurat sterylizator jak najbardziej polecam, mam taki duży philips avent, wrzucałam do niego butle, smoki, części od laktatora, dosłownie wszystko co powinno być wyparzone
U mnie się nie sprawdziła ilość pieluch tetrowych, kupiłam czytając w necie z 12 i z tego uzywałam 2, do lekarza, na wage i przewijak, z tym że u nas nie było nigdy problemów z ulewaniem
Na teraz (11msc) sprawdza nam się termos skip hop, jak gdzieś idziemy, wrzucam dla synka obiad, ładnie trzyma temperaturę
Uwielbiam torbę do wózka ze skip hop, jest mega pakowna, wcześniej miałam Caretero Deluxe i po spakowaniu wyglądała jak ogromna poducha
Kompletnie nie sprawdziła się hula kula, syn był nią zainteresowany dosłownie chwilę

Dzieki wielkie za wszystkie informacje!
 
Zbedne rzeczy:
Sterylizator do butelek:)
Podgrzewacz do butelek i słoiczków;)
Sterylizator to sie zgodze ale podgrzewacz na wyjazdach sie przydal ;-)
Szumiś. Jednym się nie przydaje wcale, nam się akurat bardzo przydał i dalej z niego korzystamy, chociaż córka ma ponad 2 lata.
U nas niezbedny! Corka ma 15 mcy i dalej uzywamy.

Zamiast wydawać przeszło 100 zł. Można zainstalować apke Szumis i za darmo:)
Moja cora lubi sie do niego przytulac ;-)
 
reklama
Do góry