reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Efa to niby tylko 5 tygodni roznicy a roznica kolosalna... az sie nie moge doczekac

A może to tylko ja tak rosnę, jak dmuchany balon i u Was nie będzie tak "źle" ;). Przyznam Wam się, że jestem przerażona, jak sobie pomyślę, że to brzucho tak jeszcze przez 5 miesięcy będzie rosło, rosło, rosło... aaaaa!!!
 
reklama
Muminka cudny brzusio ale ja też niczego sobie jak widać pokazuje tylko brzuszek bo jakoś nie uczesana jestem :) SDC12187..JPGSDC12188..JPG
 
Efa faktycznie brzuchol masz fantastyczny! Śliczny.

Ja też się cieszę ze swojego :)
 
sliczne juz te brzuszki i niektóre juz spore a to mój prawie 15 tydzien choc mi sie wydaje ze taki miałam bo ja tłusta i tak jestem Snapshot_20100406_.jpg
 
:) super Wasze brzuszki i cieszy mnie bardzo, że nie tylko u mnie widać już pokaźny ;)
 
Ale fajnie że tu zajrzałam :-)

Natolin ja podpisuje się pod Twoim postem ;-)
Jakoś tak raźniej mi się zrobiło :-D
 
Brzuszki śliczne! :)
U mnie rano niewiele widać, ale za to wieczorem po kolacji robi się brzusio typowo ciążowy :) Z tego co wiem to pojawianie się brzuszka zarówno ciążowego jak i takiego "po jedzeniu" zależne jest od siły mięśni brzucha, osoby które uprawiały regularnie sport, ćwiczyły mięśnie brzucha i mają te mięśnie mocne potrafia mieć płaski nawet po dużym obżarstwie a w ciąży znacznie później widoczny od osób które wcześniej nie wzmacniały mięśni brzucha lub z natury mają je słabsze. Wtedy nawet jak się najemy to żołądek i pełne jelita wypychają brzuch bo jego mięśnie słabiej trzymają. Ja nie należę do fanów dużej aktywności fizycznej i brzucha idealnie płaskiego nigdy nie miałam więc i teraz zwłaszcza jak się najem porządnie brzuszek mam, ale to mnie akuratnie nie martwi - chciałabym mieć już tak dzidziusiowy brzuszek jak niektóre z Was, nie mogę się już doczekać i będę dumnie z nim chodzić :)
 
lolisza- dokladnie tak, jak piszesz. Dlatego bardzo zdziwilam sie , ze juz mnie zaczelo wywalac:) Ja od lat jestem instruktorem aerobiku, na miesnie brzucha nie narzekam- a tu taka niespodzianka:) Normalnie widac u mnie zarys miesni, a teraz brzuch pokryl sie warstewka tluszczyku(choc wagowo nie przytylam) , miesni nie widac, a na dole robi sie balonik:) Fakt faktem, od miesiaca prawie sie nie ruszam, a normalnie bylam bardzo aktywna:(
 
reklama
Ojenki jak ja sie ciesze ze niejestem jedyna z wielkim brzuchem! Ja naprawde myslalam ze on jakis taki za duzy a tu widze ze sama niejestem! Za jakis czas wkleje inne zdjecie i beziemy porownywac jak nam rosna. AAch dziewczyny piszcie przy fotkach ktory to tydzien. Jak wiem sama z siebie wpadlam 2 msc temu na forum mam z lipca i czerwca i tam tez byly fotki i niestey czesto pisalo "moj brzuch na dzien dzisiejszy" albo nic niepisalo i bylam smotna bo musialm liczyc by sprawdzic kiedy i moj brzuch bedzie tak wygladal. Dziekuje z gory i czekam na dalsze fotki bo sa naprawde sliczne!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry