reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jej dziewczyny, jak mi znajome gadaja, ze nie widac wogole mojego brzucha, patrzac na wasze stwierdzam, ze na prawde jakbym w ciazy nie byla :/ Faktem jest,ze i w pierwszej ciazy pozno bylo cokolwiek widac (nawet jesli nigdy chudzierlakiem nie bylam), ale myslalam ze w drugiej jakos szybciej to bedzie a jednak widze ze tak samo, jak nie wolniej, bo wiecej schudlam niz w 1 ciazy... Tylko, ze jest male ale, mam nawyk wciagania brzucha - mama zawsze mi powtarzala zeby miec go chociaz troszke zawsze wciagnietego to chociaz troche zawsze miesnie sie cwiczy - jak nie jestem w ciazy to wydaje mi sie ze go nie wciagam, ale druga ciaza i sie lapie ze mowie ze mnie cisnie brzuch, a to ja go wciagam :p
Tez wieczorem mam troche wydety brzuch, jesli zjem, wiec wiem ze to raczej nie ciazowy ;)
 
reklama
To ja 14 tydzień :)



Przed ciążą miałam płaski brzuch więc mega bardzo się wyróżnia teraz :) Przynajmniej wszyscy znajomi, nawet Ci którym nie powiedziałam o ciąży od razu widzą, że to brzuchol ciążowy. I powiem Wam dziewczęta, że bardzo podoba mi się ten stan :D
 
Wow! To już moim zdaniem typowo ciążowy brzuszek - zazdroszczę i czekam aż u mnie taki będzie :)
 
A to mój obecny brzuszek - 16 tydzień. Pojawił się nie wiadomo skąd - dosłownie w ciągu 2 tygodni. Wcześniej nie było wcale widać, że jestem w ciąży. Najwyżej Ci bardziej spostrzegawczy mogli zauważyć, że troszkę przytyłam. Także dzidziuś zabrał się ostro za rośnięcie :D No i co najlepsze - jak sie przyciśnie płasko ręką to czasem czuć kopnięcie lekkie :D Czuje któraś z Was coś takiego?

brzuszek 16t.jpg
 
nice-girl piękny brzusio, taki symetryczny :)

Widać, że jesteś szczupłą osobą, to pewnie dlatego wcześniej nie było widać. A zazdroszczę strasznie tych kopnięć :) Ja jestem za Tobą i Efą 2 tygodnie w tyle więc jeszcze sobie poczekam :( A to jednak taki znak, że się rozwija prawidłowo.
 
sliczne brzuchole, moj troche urosl na tyle, ze spodnie sie nie zapinaja, wiec zakupilam ciazowe, ale do waszych to mi jeszcze daleko. czasem wieczorem bardziej mi go wypycha. :)
 
nadszedl moment, ze i ja pochwale sie swoim brzusiem. Nie jest moze tak spektakularny, jak te powyzej, ale niewatpliwie JEST.
Dla porownania wstawiam fotke z konca 6tc, pstryknelam ja zaraz po tym, jak dowiedzialam sie o fasolince:)
 

Załączniki

  • 13t5d.JPG
    13t5d.JPG
    34 KB · Wyświetleń: 72
  • 6t5d.JPG
    6t5d.JPG
    34,6 KB · Wyświetleń: 66
Moriam to ja mam praktycznie taki jak ty. Na początku ciąży też taka chuda byłam :) Jak ktoś tak popatrzy to może nie widzi brzucha ciążowego, ale jak się wie jak się wcześniej wyglądało to widać :D
 
reklama
Moriam ale Ci zazdroszczę, mam znajomą która do 6 a nawet 7 miesiąca miała prawie taki mały brzuszek jak ty dopiero w 8 i 9 było widać ale też minimalnie-a teraz wygląda jak modelka, zero rozstępów tylko pozazdrościć, jeśli u Ciebie będzie podobnie to tylko się cieszyć, bo ja niestety miałam ogromny brzuchol w pierwszej ciąży i wiem później ile trudu i wysiłku kosztowało mnie żeby wyglądał dobrze, mam nadzieje że tym razem nie będzie taki wielki, chociaż niestety już teraz zaczyna być dosyc widoczny.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry