reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków ♡

Ale Wam zazdroszczę! Ja swojego nie widzę, bo po prostu mam taką figurę, że zawsze mam odstający brzuchol (nawet się kiedyś mierzyłam z koleżanką w ciąży - ona 5 miesiac a ja ciaża spozywcza) ... na moje nieszczęście, wygrałam :D
Ja to chyba rosnę całościowo w szerz :D
 
reklama
Takie tam z praniem w tle:laugh2:
20181116_160907.jpg
 

Załączniki

  • 20181116_160907.jpg
    20181116_160907.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 1 667
Ale Wam zazdroszczę! Ja swojego nie widzę, bo po prostu mam taką figurę, że zawsze mam odstający brzuchol

No u mnie też nie widać szczególnie tego brzuszka (zależy co zjem w ciągu dnia ;) ) mimo że to 18 tydzień już, a jutro zaczyna się 19. Miałam też zawsze odstający brzuszek trochę, ale ogólnie jestem szczupła, przed ciążą ważyłam 48,5 kg, w pierwszym trymestrze schudłam do 46,5 (mimo że ani razu nie wymiotowałam), teraz ważę ok. 50,7 kg i czasem celowo ważę się po kolacji, żeby dobić do 51 ;). Ale dzidziuś rozwija się prawidłowo, więc to najważniejsze.
 
w pierwszym trymestrze schudłam do 46,5 (mimo że ani razu nie wymiotowałam),
To podobnie jak u mnie - w pierwszym trym. też -2kg bez wymiotów ;) Tyle, że ja ważę "trochę" więcej ;)

Teraz już brzuchola widać, zwłaszcza wieczorem, to mam już taka kulkę :D W pracy też mówią, że chyba sporo przytyłam, ale od początku ciąży raptem niecały 1kg ... chociaż jutro, albo pojutrze będę się ważyć, więc się okaże :D
 
reklama
@AnnaDd88 szok!! Ja taki mam po większym obiedzie bez ciąży
U mnie już 24+2 i 9 kg na plusie
 

Załączniki

  • 20190111_220556.jpg
    20190111_220556.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 272
Do góry