reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków

Jagienka obieście wspaniałe :-) troszkę to nie po polskiemu ale co tam ;-)
Biedroneczka twutwu no piękna córcia :-)
Agula Agatka niezła modelka :-)
Aga już kiedyś pisałam Viki ma boskie oczka!!!
Szuszu Tomek świetny, a jak zapozował mmm ;-) pozdrawiamy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jagienka! śliczna ta Twoja Laurka. I wiesz że podobna do mojej małej. A już na pewno z fryzury. A z Ciebie to laska że ho,ho! Tylko nie pomyśl sobie że ja mam jakiś pociąg do kobiet:-D:-D:-D
Biedroneczka-Małe śliczności. A chustka rewelka. Swojej też taką kupię:tak:
 
Jagienka! śliczna ta Twoja Laurka. I wiesz że podobna do mojej małej. A już na pewno z fryzury. A z Ciebie to laska że ho,ho! Tylko nie pomyśl sobie że ja mam jakiś pociąg do kobiet:-D:-D:-D

Ooo,tak "jeż" Laurki robi furorę :-D nie wiem co bym robiła zawsze jej sterczy :-D:-D
Odnośnie kobiet..mhhmm,mi też często się podobają ale zdecydowanie jestem hetero :-p;-) (chociaż nie uważam siebie za jakąś specjalnie godną uwagi to miło że tak łechtacie moją próżność :rofl2:)

Biedroneczka,śliczna niunia i świetnie ubrana-tuniczka rewelacja :tak: chustka też mi sie podoba,będę się musiała rozejrzeć za podobną ;-)
 
ooooo
a pokaze Wam jedna fotke co zrobilismy kiedys

po lewej sa zdjecia naszej przedostatniej corci Mayki i u gory po prawej moj maz jak byl maly a na dole po prawej ja:-D

musze przeszukac drugiego laptopa zeby znalezc te nasze zeskanowane zdjecia jak mali bylismy i zrobic sobie z Victoria tez;-);-):-D

mozecie sobie porownac do kogo bardziej podobne dziewczyny:)

205164_203770549657402_100000733742182_604256_18846_n.jpg
 
Aga,no...nie będę oryginalna ale dziewczynki zdecydowanie tatusiowe ;-) ponoć to dobrze,mówią że jak córeczka podobna do taty to będzie miała szczęście w dorosłym życiu :-)

mama80,zazdroszczę figury ;-) faktycznie nasze dziewczynki mają chyba jednago stylistę :-D i mamy takie same krzesełka do karmienia,tylko kolorki inne :tak: pierwsze zdjęcie jest the best-ta łobuzerska minka!! :laugh2::laugh2:
 
reklama
Do góry