reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy mata i puzzle to za mało...

K

Kasia2301

Gość
Witam! Coreczka zaczyna raczkowac i buszowac po podlodze. Do tej pory kladlam jej koldre, by zabezpieczyc głównie dziasla. Mam na podlodze twardy gres i podczas kichniecia juz raz przytrafila sie niebezpieczna sytuacja. Co mozna wykorzystac oprocz puzzli, mat? To dla niej zdecydowanie za malo. Ucieka poza bezpieczny teren. Mamy podlogowke, wiec dywany odpadaja...
 
reklama
Witam! Coreczka zaczyna raczkowac i buszowac po podlodze. Do tej pory kladlam jej koldre, by zabezpieczyc głównie dziasla. Mam na podlodze twardy gres i podczas kichniecia juz raz przytrafila sie niebezpieczna sytuacja. Co mozna wykorzystac oprocz puzzli, mat? To dla niej zdecydowanie za malo. Ucieka poza bezpieczny teren. Mamy podlogowke, wiec dywany odpadaja...
Są takie super duże kojce, wykładane matami. Można do nich wrzucić trochę piłeczek i inne cuda. Ale trzeba mieć przestrzeń… Mimo wszystko bida rozwiązanie. Dziecko chce poznawać, chodzić własnymi drogami. Więc jeżeli kojec czy dywany odpadają, to obawiam się że nic nie prócz kasku i ochraniaczy nie wymyślisz. 😜 Ja mam panele i tak cały czas przeżywam, asekuruję i ochraniam młodszego przed samym sobą i starszym synkiem.
 
Do góry