reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na pierwszą wizytę?

jolalojalna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2012
Postów
19
Miasto
Warszawa
Łódzkie mamuśki, poradzcie! Moja córcia jest strasznie bojąca.. wizyty u pediatry zawsze kończyły się głośnym płaczem, przekupywaniem zabawkami żeby poszła.... boję się co będzie u dentsyty, bo mały jeszcze nie był :( a niestety widzę że jeden ząbek jest czarny i psuje się mu :( jakie łódzkie gabinety polecicie, takie dobre dla dzieci?
 
reklama
Znam ten ból, ale nie bój się, jakoś przeżyjecie. Podobno pierwsza wizyta u dentysty jest dla dziecka najważniejsza. Ważne, żeby od razu nie zraził się do leczenia ząbków. My z córą chodziły od pierwszego razu do dr Justyny Kubik która przyjmuje w Neodentice. Bardzo sympatyczna, z super podejściem do maluchów. Zagaduje dzieciaczka, wszystko mu pokazuje. Córcia za każdym razem jest tak zainteresowana tym co się wokół niej dzieje, że kompletnie nie płacze :) Choć przyznam że przed pierwszą wizytą, nie spałam całą noc bo obawiałam się jak będzie, jak mała da radę na fotelu.
 
Do góry