reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2005' rozpoczęty przez Mycha1, 17 Luty 2006.

1. Mycha1

Mycha1 Fanka BB :)

Wiecie cooo tak sobie marzę już o wakacjach...
    W tamtym roku nigdzie nie bylismy, 2 lata temu byliśmy we Władysławowie (gdzie został poczęty mój synek), a w tym roku chyba pojedziemy do Mielna. Nigdy tam jeszcze nie byliśmy a słyszałam że jest fajnie. Był ktoś z Was tam? Ciekawi mnie gdzie się w tym roku wybieracie i czy wogóle gdzieś jedziecie. Napiszcie gdzie jest fajnie i gdzie warto pojechac. Trochę się zagalopowałam z tematem, ale co tam - WAKACJE TUŻ TUŻ!!
    Aż mi sie cieplej i milej robi jak sobie pomyślę..!!

2. loli

loli Fanka BB :)

Mycha1 ja też już myślę o wakacjach .My co rok jeździmy do Piasków(to na mierzeji Wiślanej), ale w tym roku marzy mi się wyjazd do Chorwacji.Byliśmy już 3 lata temu ,było superrrrrrrrrrrr.Igor miał 2 latka.
    Tylko że na taki wyjazd to trzeba poświęcić ze 3 tygodnie, a mężujś ma nową pracę i kilka naszych znajomych ślubi się w te wakację , i jakoś tak beznadziejnie że nie mamy kiedy pojechać.....Może w czerwcu....ale Igor chodzi do przedszkola.
    Więc pewnie wylądujemy znowu w Piaskach.....polecam ....jeśli lubicie dziką przyrodę ,puste plaże i cisze .Aaaaaaaaai dziki chodzące ulicami wsi oraz po plaży i żebrające o chlebuś ......hihihihi :laugh:poważnie!
    www.piaskiclub.mierzeja.com
    jest też tam pole namiotowe ,byliśmy kiedyś jak Igor miał 10 miesięcy.Też było super.
    A może Wy macie jakieś fajne miejsca na wakacje?Na przykłąd w Chorwacji ,chodzi mi o domki ,tak żeby można było się schować czasami z małym przed rażącym słońcem....

3. reklama
  4. toja1979

toja1979 Fanka BB :)

a mnie wszystko jedno! byle odpocząć...
    marzy mi się wyjazd w góry! z jakąś fajną ekipą! same baby! żadnych mężów, dzieci i tym podobnych! :)
    co wieczór ognisko! mnóstwo piwa i kiełbachy! i ziemniaczków! pogaduchy do białego rana!
    najlepiej o seksie ;D bo wtedy najweselej ;D
    ach...

5. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

a mi sie marzy morze ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

plaża słońce słońce plaża i woda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. toja1979

BasiuJ! no to zapraszam! :)

7. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

;D ;D ;D ;D

mam w tym roku tyle wydatków że nawet nie myśle o tym zeby gdzieś na wakacje pojechać

ALE OCZYWIŚCIE ZBIERAM NA KAZIMIERZ I NASZE SPOTKANIE ;D

8. toja1979

tak sobie myślałam o tym naszym spotkaniu kwietniówkowym...
    a może by tak na mazury?
    jakieś gospodarstwo agroturystyczne, co?
    ognisko...
    gitara...
    jak myślicie?
    i żeby gdzieś w maju albo czerwcu, żeby cieplej było :)

9. BASIA.J

BASIA.J Fan(ka)

Mi jest wszystko jedno
    pojadę WSZEDZIE ;D ;D ;D ;D ;D ;D

10. reklama
  11. toja1979

no bo nawet jeśli chodzi o wydatki... trzeba wziąć pod uwagę, że w kwietniu są święta! no i urodziny naszych szkrabów! więc wydatków jakby nie patrzeć będzie sporo :(
    a w maju, albo czerwcu.... jakoś tak spokojniej :)
    ale ja też pojadę wszędzie za wami :)

12. toja1979

BB organizuje wypad do jakiegoś hotelu w górach... w czerwcu :)

Poleć forum