reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

Mycha1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Styczeń 2006
Postów
1 093
Miasto
dolny śląsk
Wiecie cooo tak sobie marzę już o wakacjach...
W tamtym roku nigdzie nie bylismy, 2 lata temu byliśmy we Władysławowie (gdzie został poczęty mój synek), a w tym roku chyba pojedziemy do Mielna. Nigdy tam jeszcze nie byliśmy a słyszałam że jest fajnie. Był ktoś z Was tam? Ciekawi mnie gdzie się w tym roku wybieracie i czy wogóle gdzieś jedziecie. Napiszcie gdzie jest fajnie i gdzie warto pojechac. Trochę się zagalopowałam z tematem, ale co tam - WAKACJE TUŻ TUŻ!!
Aż mi sie cieplej i milej robi jak sobie pomyślę..!!
 
reklama
Mycha1 ja też już myślę o wakacjach .My co rok jeździmy do Piasków(to na mierzeji Wiślanej), ale w tym roku marzy mi się wyjazd do Chorwacji.Byliśmy już 3 lata temu ,było superrrrrrrrrrrr.Igor miał 2 latka.
Tylko że na taki wyjazd to trzeba poświęcić ze 3 tygodnie, a mężujś ma nową pracę i kilka naszych znajomych ślubi się w te wakację , i jakoś tak beznadziejnie że nie mamy kiedy pojechać.....Może w czerwcu....ale Igor chodzi do przedszkola.
Więc pewnie wylądujemy znowu w Piaskach.....polecam ....jeśli lubicie dziką przyrodę ,puste plaże i cisze .Aaaaaaaaai dziki chodzące ulicami wsi oraz po plaży i żebrające o chlebuś ......hihihihi :laugh:poważnie!
www.piaskiclub.mierzeja.com
jest też tam pole namiotowe ,byliśmy kiedyś jak Igor miał 10 miesięcy.Też było super.
A może Wy macie jakieś fajne miejsca na wakacje?Na przykłąd w Chorwacji ,chodzi mi o domki ,tak żeby można było się schować czasami z małym przed rażącym słońcem....
 
a mnie wszystko jedno! byle odpocząć...
marzy mi się wyjazd w góry! z jakąś fajną ekipą! same baby! żadnych mężów, dzieci i tym podobnych! :)
co wieczór ognisko! mnóstwo piwa i kiełbachy! i ziemniaczków! pogaduchy do białego rana!
najlepiej o seksie ;D bo wtedy najweselej ;D
ach...
 
a mi sie marzy morze ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

plaża słońce słońce plaża i woda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
;D ;D ;D ;D

mam w tym roku tyle wydatków że nawet nie myśle o tym zeby gdzieś na wakacje pojechać

ALE OCZYWIŚCIE ZBIERAM NA KAZIMIERZ I NASZE SPOTKANIE ;D
 
tak sobie myślałam o tym naszym spotkaniu kwietniówkowym...
a może by tak na mazury?
jakieś gospodarstwo agroturystyczne, co?
ognisko...
gitara...
jak myślicie?
i żeby gdzieś w maju albo czerwcu, żeby cieplej było :)
 
no bo nawet jeśli chodzi o wydatki... trzeba wziąć pod uwagę, że w kwietniu są święta! no i urodziny naszych szkrabów! więc wydatków jakby nie patrzeć będzie sporo :(
a w maju, albo czerwcu.... jakoś tak spokojniej :)
ale ja też pojadę wszędzie za wami :)
 
reklama
Do góry