reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gdzie rodzić w Krakowie

Natka8907

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny, jestem obecnie w 3 msc ciąży i wybieram lekarza prowadzącego. Znajome sugerują, żeby była to osoba pracująca w szpitalu, gdzie będę chciała rodzić.
Chciałabym więc poznać Wasze opinie, gdzie rodzić w Krakowie? Czy warto zainwestować w prywatną położną?

reklama

Darapuszkin

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Hej! Ja rodzilam sn w lutym w szpitalu na Siemiradzkiego i jestem bardzo zadowolona. Co wiecej moge zaryzykowac stwierdzenie, ze porod to byla przyjemnosc. Nie mialam tam.lekarza prowadzacego ani poloznej a i tak czulam sie super zaopiekowana i doglądana. Obecnie na pkus jest to ze jest to szpital polozniczy, nie ma innych oddzialow, np. Zakaznego. Druga kwestia to to, ze szpital slynie z tego ze kazdy kto tylko chce dostaje znieczulenie zo. Jest zawsze anastezjolog do dyspozycji. Jezeli chodzi o polozna to z calego serca polecam Panią Jolę Franczak - cudowna kobieta. No i pyszne, domowe jedzonko :D

Lajla89

Rozwiązania
0
Ja także rodziłam drugie dziecko w szpitalu na Siemiradzkiego i także polecam. Moja lekarka prowadząca tam pracowała, Korzystałam z KOCa (Kordynowana Opieka nad Kobietą w ciązy) na Kremerowskiej ale to już pod koniec. I miałam wybraną położną. Bardzo polecam Panią Jolę. Złota kobieta. Z tym znieczuleniem to prawda. Anestezjolog jest tylko do porodów czy to sn czy cc więc nikt nie spławia rodzącej. Tylko zawsze się je dostaje o ile wyraża się taką ochotę.

Elencza

Rozwiązania
0
Ja rodzilam w Żeromskim (nie miałam przed porodem wybranej położnej, a moja lekarka tam nie pracowała). Generalnie w porządku, choć neonatolodzy pozostawiają wiele do życzenia... (Oby Twoje dzieciątko nie potezebowalo od nich niczego !! Poza nadaniem 10 punktow!!)
Ale położne bardzo w porządku, doradcy laktacyjni, personel niższy.
Nie miałam znieczulenia, bo było za późno, ale poród przebiegł w porzadku- położne (dwie, bo trafiłam na zmianę dyzurow) bardzo pomocne przy porodzie, sympatyczne i "ludzkie". Warunki super.

AnnaOlga

Rozwiązania
0
Rodzilam pierwsze dziecko i drugie (2tyg temu) w Rydygierze i polecam z całego serca! Nie ma sensu wykupowac położna bo te które tam są w zupełności wystarczają

Natka8907

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A czy chodziłyście do szkoły rodzenia przy szpitalu, w którym rodziłyście?

sariska

Rozwiązania
0
Dziewczyny, jestem obecnie w 3 msc ciąży i wybieram lekarza prowadzącego. Znajome sugerują, żeby była to osoba pracująca w szpitalu, gdzie będę chciała rodzić.
Chciałabym więc poznać Wasze opinie, gdzie rodzić w Krakowie? Czy warto zainwestować w prywatną położną?
Hej. Ja polecam Ujastek :) rodziłam tam dwa razy i oba dwa razy zajęli się mną i córeczkami cudownie. Teraz też mam zamiar tam rodzić :). Opieka w ciąży też jest świetna i na NFZ. Jeśli chodzi o prywatną położną szkoda kasy. Lepiej te pieniążki przeznaczyć na rzeczy dla dzidziusia. Do żadnej szkoły rodzenia nie chodziłam, ale wiem, że w tym szpitalu jest. Choć w obecnej sytuacji to nie mam pojęcia czy jakieś zajęcia się odbywają. Może warto spróbować on line ?Jakbyś potrzebowała jeszcze jakichś wieści pisz na priv. Pozdrawiam

reklama

Natka8907

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mam termin na jesień więc czasu na wybór jeszcze trochę jest. Napewno chcemy z Mężem chodzić do szkoły rodzenia. Do lekarza chodzę prywatnie, szczególnie w obecnej sytuacji pandemii. Jak realizacja planu porodu, nacięcie, doradca laktacyjny w poszczególnych szpitalach?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Gdzie rodzić w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 5
E Gdzie rodzić w Bielsku? Potrzebuję porady 0
A Gdzie rodzić w Kujawsko-pomorskim? Ciąża, poród, połóg 0
H Gdzie rodzić w Bielsku Potrzebuję porady 1
CioteczkaAdeczka Gdzie rodzić bliźniaki w Łodzi? I jaki ginekolog położnik od ciąży mnogich? Potrzebuję porady 1
A Gdzie rodzić? Warszawa 2
L.Ewa Gdzie rodzić w Łodzi Ciąża, poród, połóg 2
mama_NS Gdzie rodzić? Nowy Sącz 4
alinka Gdzie rodzić w Poznaniu z cukrzycą Poleć szpital, lekarza, położną 0
M Gdzie rodzić w w-wie ? Dzieci urodzone w styczniu 2016 5
P Gdzie rodzić w Olsztynie? Szpital Malarkiewicza czy w Wojewódzkim? Potrzebuję porady 6
D Gdzie rodzić moje bliźnięta? Mamusie bliźniat, trojaczków i... 19
Straciatella Majowy Ranking Szpitali - Gdzie rodzić? Dzieci urodzone w maju 2014 44
michalina_ch gdzie zamierzamy rodzić Dzieci urodzone w grudniu 2013 57
M gdzie rodzić?pomocy Bydgoszcz 8
nice-girl Szpitale i porodówki - czyli gdzie zamierzamy rodzić. Dzieci urodzone w styczniu 2012 84
C Gdzie rodzić: Gliwice czy Pyskowice? Poleć szpital, lekarza, położną 5
prychatka Gdzie rodzić? Bielsko-Biała 57
B Gdzie rodzić w Olsztynie???? Olsztyn 33
Becioo Gdzie na opolszyźnie warto rodzić a gdzie nie - wasze opinie na temat porodówek Opolszczyzna 70
Diana_81 Kielce- gdzie rodzić??? Poleć szpital, lekarza, położną 11
Z Gdzie popełniłam błąd? Potrzebuję porady 85
L Gdzie rodzic w Krakowie OBECNIE? Opinie, szpital "zapasowy". Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
M Prolutex - gdzie wbijałyście? Potrzebuję porady 4
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
łódzka Jaga Urazy piersi od laktatora. Gdzie szukać pomocy? Potrzebuję porady 6
M Planowana cesarka 2019, gdzie w Warszawie Ciąża, poród, połóg 10
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
Judka28 Gdzie wstawić łóżeczko? Potrzebuję porady 39
maksik_87 Catering Świąteczny, gdzie w Gdańsku? Trójmiasto 0
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
Estta Cytologia gdzie najszybciej wyniki Potrzebuję porady 0
M Kindergeld, Eltengeld, Zasiłek dla bezrobotnej ? co jak i gdzie pomocy ! Mamy z Niemiec 0
porcelana Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki. Kwietniowe mamy 2019 206
M Takofobia - gdzie w Warszawie nie zmuszą mnie do sn Poleć szpital, lekarza, położną 2
A Gdzie urodzić i operować dziecko z wadą wrodzoną Ciąża, poród, połóg 4
karolinne Gdzie na depilację laserową (najlepiej Gdynia) Trójmiasto 13
MangoWawa Gdzie planowe cc w Warszawie? Potrzebuję porady 1
maksik_87 Jaka antykoncepcja i gdzie w Łodzi? Łódź 0
A Gdzie powinna pojawić się druga kreska? Potrzebuję porady 20
LassHa Poród 2018 - gdzie ? Kraków 21
A Gdzie wynająć samochód - Warszawa Potrzebuję porady 3
K Gdzie poród - Kraków Sierpniowe mamy 2018 59
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
A gdzie jechac z dziecmi? Potrzebuję porady 5
E Psycholog/pedagog Potrzebuję porady 2
A 7 klasa- gdzie pytac? Kraków 4
S Gdzie na rehabilitacje dla mamy po endoprotezie barku Śląsk 3
Rybcia2309 Dziewczyny gdzie jest forum? Dzieci urodzone w czerwcu 2017 6