reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GDZIE ŚPI DZIDZIA?????

Mój też tak spał jak u Gosi ale w końcu dopadło mnie zmęczenie i dla własnej wygody wzięłam go do siebie i śpi z nami ale teraz będę go oduczac bo już duży. Z córką też tak miałam a jak przyszedł czas to bez problemu zaczęła spac we własnym łóżku
 
reklama
A moja mała spi od miesiaca z nami.Moze to dla niej niewygodne ale wole miec ja przy sobie i miec na oku.(Zuzanka ma refluks i ulewa jej sie nawet pare godzin po jedzeniu i wspomne ze pare razy sie zachlysla i byla na bezdechu:no:)
 
Wiec same widzicie z mezem musimy miec oczy w d....:-(to jest tylko chwilka.Mała ma ponad 2 miesiace a przeszlismy z nia juz wiecej niz mamuska dziecka paroletniego:szok:
 
To faktycznie nie za wesolo, ale pamietaj ze twoja dzidzia bedzie duuza.i kiedys to przejdzie.
A powiedz mi co mowi lekarz?
 
Chodzimy czesto gesto do prywatnych lekarzy.Gastrolog,neurolog,kardiolog,chirurg,pediatra.Jest to komplet lekarzy od małej.Wszystkich zaliczamy co 2 tygodnie.I co nam mowia...to ze jest to refluks,przechodzi samo do poł a nawet roku.Oddzwiernik sam sie zamyka po tym czasie i pokarm sie juz nie cofie.Tylko nalezy do tego czasu bardzo uwazac,pilnowac mała:baffled:chodzic na kontrole poniewaz mala non stop jest na tabletkach(GASPRID)3xdziennie 15 min przez karmieniem:szok:normalnie szok.Sa plusy i minusy w braniu tego.Plus to taki ze sie az tak nie ulewa i nie zwraca wszystkiego a minusy to ze moga dzialac zle na serduszko.Boshe niech sie juz to skonczy bo moje nerwy tego nie wytrzymuja juz 3 razy zaliczyla szpital biedactwo.Jest cala pokluta przez igly,kroplowki itp.A co tez masz ten problem:confused:
 
Do góry