reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie śpią Wasze roczne dzieci?

CallMePoppy

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Maj 2022
Postów
43
Cześć Dziewczyny,
Moja 9-miesiączna córka śpi obecnie w dostawce. Bardzo fajnie się to sprawdzało, ale zaczęła już wstawać, chodzić przy ściance i boimy się, że za moment z niej wypadnie :D Szukamy zatem innego rozwiązania- z jednej strony nie do końca czuję, że to dobry moment na przeprowadzkę do własnego pokoju, bo nadal w nocy karmię. Po karmieniu czasami resztę nocy śpi z nami, ale trochę obawiam się tego rozwiązania, bo później może nie chcieć spać w swoim łożku :D Jak jest u Was? Gdzie śpią Wasze około roczne maluchy?
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Moja 9-miesiączna córka śpi obecnie w dostawce. Bardzo fajnie się to sprawdzało, ale zaczęła już wstawać, chodzić przy ściance i boimy się, że za moment z niej wypadnie :D Szukamy zatem innego rozwiązania- z jednej strony nie do końca czuję, że to dobry moment na przeprowadzkę do własnego pokoju, bo nadal w nocy karmię. Po karmieniu czasami resztę nocy śpi z nami, ale trochę obawiam się tego rozwiązania, bo później może nie chcieć spać w swoim łożku :D Jak jest u Was? Gdzie śpią Wasze około roczne maluchy?
Hej, my za kilka dni kończymy roczek 🙈 i to co mogę powiedzieć, to, że u nas też jest grana dostawka nie wiem jak u Ciebie, ale u nas chicco next2me forever. Mała jakieś 3 tyg temu zaczęła wstawać i podobnie Twoja córka chodzi sobie przy ściance. Z tym, że nie widzę tutaj żadnego zagrożenia, żeby dzuecko wypadło, uważam, że ścianka w tym łóżeczku jest na tyle wysoka, że nie ma takiej możliwości. Oczywiście jak dziexko jest starsze i wyższe wtedy zdejmuje się kółka i robi za łóżeczko podłogowe, z którego dziecko sobie wychodzi samo, bez tej scianki bocznej, wiec jest na to rozwiazanie i wtedy jest też bezpiecznie. Ja póki co też nue wyobrażam sobie żeby dziecko spało w osobnym pokoju, jesteśmy na butli nocnej i szxzerze to nie dałabym chyba rady tak w nocy przechodzić z pokoju do pokoju żeby nakarmić, wolę opcję jak dziecko jest obok w tej dostawce, jest zdecydowanie prościej i lepiej, bo jesteśmy cały czas razem.
 
Dzięki dziewczyny, nie wiem jak długo będzie spała z nami w pokoju (oby jednak nie do 18 ;) ) ale w tym momencie myślę, że jeszcze kilka dłuższych miesięcy spędzimy razem. @Destino dobrze, że piszesz o momencie, który pojawił się naturalnie w kwestii przeprowadzki :) @Ewwson ta dostawka to jakiś hit! Muszę dokładnie o niej poczytać, kojarzyłam taki model dla maluszków, ale świetnie, że mają też dla starszych dzieci :)
 
13 msc, śpi w swoim łóżeczku w swoim pokoju, usypiany w samodzielnie skonstruowanym bujaku z uzyciem nosidełka 😅 później go przenosimy. Za to budzi się co chwila, placze przez sen, przekladamy go i ponownie bujamy, i wstaje o 4 :)
 
Cześć Dziewczyny,
Moja 9-miesiączna córka śpi obecnie w dostawce. Bardzo fajnie się to sprawdzało, ale zaczęła już wstawać, chodzić przy ściance i boimy się, że za moment z niej wypadnie :D Szukamy zatem innego rozwiązania- z jednej strony nie do końca czuję, że to dobry moment na przeprowadzkę do własnego pokoju, bo nadal w nocy karmię. Po karmieniu czasami resztę nocy śpi z nami, ale trochę obawiam się tego rozwiązania, bo później może nie chcieć spać w swoim łożku :D Jak jest u Was? Gdzie śpią Wasze około roczne maluchy?
Moja po pierwszym roku może nawet wcześniej, spala w łóżeczku szczebelkowym
 
Syn od poczatku w swoim lezeczku z nami w sypialni spal, pobudki tylko na karmienie i spowrotem w kime, bez zadnych problemow. Na poltora roku mial swoj pokoj a na niecale dwa latka juz lozko dla starszaka, jak potrzebowal to sam do nas przychodzil, ale baaardzo zadko. Corka spala od poczatku z nami, lozeczko parzyło w dupke, swoje dorosle obok naszego dostala na poltora roku ale w nocy lądowała u nas tak czy siak, z sypialni wyprowadzila sie na dobre na trzy latka, nadal przychodzi ale juz coraz mniej, zazwyczaj przesypia noc u siebie.
 
reklama
Syn od poczatku w swoim lezeczku z nami w sypialni spal, pobudki tylko na karmienie i spowrotem w kime, bez zadnych problemow. Na poltora roku mial swoj pokoj a na niecale dwa latka juz lozko dla starszaka, jak potrzebowal to sam do nas przychodzil, ale baaardzo zadko. Corka spala od poczatku z nami, lozeczko parzyło w dupke, swoje dorosle obok naszego dostala na poltora roku ale w nocy lądowała u nas tak czy siak, z sypialni wyprowadzila sie na dobre na trzy latka, nadal przychodzi ale juz coraz mniej, zazwyczaj przesypia noc u siebie.
To widzę, że synek się trafił bardzo samodzielny i bez większych dram :)
 
reklama
Do góry