reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Gdzie spotkać styczniowe mamy 2005

Inja

Mama Madzi i Nulci
Miasto
Wrocław
Albo jestem ślepa albo źle szukam Nie wiem gdzie można spotkać mamy styczniowe 2005. Na forum dzieci urodzone w styczniu 2005 są tylko stare posty. Może nie wiem jeszcze jak się tu poruszać> Podpowiedzcie mi coś w miarę mozliwości
Pozdrawiam Inja mama Magdalenki ur. w styczniu 2005 roku

reklama

Trinakria

kobieta z krwi i kości
Miasto
Warszawa
Inja, podejrzewam, ze mamy styczniowe 2005 sie po prostu wykruszyly :dry:
Taka to juz jest kolej rzeczy, kazda mama ma coraz wiecej innych zajec, prace...

naja

Fan(ka)
raczej maja swoj watek zamkniety :-D musialabys odezwac sie do ktorejs z nich na prv, nicki znajdziesz na starych watkach styczniowych i zapytac, czy przyjma cie do swego grona. w inny sposob nie zobaczysz bowiem zamknietych watkow. powodzenia!

Witam wszystkie mamy styczniowe 2005 :-)

Ja bardzo chętnie mogę porozmawiać na priv i na forum z mamami styczniowych maluszków.
Moja córcia jest 27 stycznia 2005r.

Pozdrawiam Edzia211:tak:

Do góry