reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie spotkać styczniowe mamy 2005

Inja

Mama Madzi i Nulci
Dołączył(a)
12 Luty 2007
Postów
1 015
Miasto
Wrocław
Albo jestem ślepa albo źle szukam Nie wiem gdzie można spotkać mamy styczniowe 2005. Na forum dzieci urodzone w styczniu 2005 są tylko stare posty. Może nie wiem jeszcze jak się tu poruszać> Podpowiedzcie mi coś w miarę mozliwości
Pozdrawiam Inja mama Magdalenki ur. w styczniu 2005 roku
 
reklama
Inja, podejrzewam, ze mamy styczniowe 2005 sie po prostu wykruszyly :dry:
Taka to juz jest kolej rzeczy, kazda mama ma coraz wiecej innych zajec, prace...
 
raczej maja swoj watek zamkniety :-D musialabys odezwac sie do ktorejs z nich na prv, nicki znajdziesz na starych watkach styczniowych i zapytac, czy przyjma cie do swego grona. w inny sposob nie zobaczysz bowiem zamknietych watkow. powodzenia!
 
Witam wszystkie mamy styczniowe 2005 :-)

Ja bardzo chętnie mogę porozmawiać na priv i na forum z mamami styczniowych maluszków.
Moja córcia jest 27 stycznia 2005r.

Pozdrawiam Edzia211:tak:
 
Do góry