reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie wybrać się nad morze?

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Wielkimi krokami zbliża się nasza 6 rocznica ślubu.
Jak co roku spędzamy ten czas z dziećmi nad morzem.
W dobie koronawirusa, to chyba mało odpowiedzialne :(
Może ktoś by mi polecił jakiś domek letniskowy z dala od tłoku?

Byliśmy w Rusinowie, Stegnie, Jantarze, Trójmieście, Chłapowie, Władysławowie, Na Helu-tam wracać nie chcemy, za pewne będzie tłok, bo rocznica przypada nam na 14.06 a Boże Ciało za pasem.
 
reklama
Rozwiązanie
Pewnie już po fakcie, ale ja na spokojne miejsce polecam Darłówko, byłam 6 razy. Przepiękne szerokie, spokojne plaze. Dla mnie to był raj kiedy byłam dzieckiem. Później to już myślałam o imprezach więc wiadomo, że to nie było miejsce dla mnie :p teraz mam dziecko i wrócę tam !
Darłówko ładne jest, ale czy aktualnie takie spokojne to nie powiedziałabym ;) Byłam tam z 3 lata temu i zachodnia część jest mocno rozbudowana i tłoczna (trochę jak Jastarnia), wschodnia część nieco lepiej, ale też buduje sie mocno.
Jako takie mega spokojne miejsca (gdzie nie ma straganów i innych tego typu atrakacji) mogę polecić Lubiatowo, Junoszyno, Dąbkowice. Wicie też często odwiedzają rodziny z dziećmi, ale tam z kolei jest dość kamienista...
Wielkimi krokami zbliża się nasza 6 rocznica ślubu.
Jak co roku spędzamy ten czas z dziećmi nad morzem.
W dobie koronawirusa, to chyba mało odpowiedzialne :(
Może ktoś by mi polecił jakiś domek letniskowy z dala od tłoku?

Byliśmy w Rusinowie, Stegnie, Jantarze, Trójmieście, Chłapowie, Władysławowie, Na Helu-tam wracać nie chcemy, za pewne będzie tłok, bo rocznica przypada nam na 14.06 a Boże Ciało za pasem.
Moze to nie będzie odpowiedź na pytanie ale sama szukałam ostatnio domków na ten termin 11-14 i nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdziesz wolne domki. Nam udało się w Chlapowie wlasnie ale długo szukałam czegoś wolnego. Może Kurwia?? W każdym bądź razie powodzenia w szukaniu :)
 
Moze to nie będzie odpowiedź na pytanie ale sama szukałam ostatnio domków na ten termin 11-14 i nie wiem czy jeszcze gdzieś znajdziesz wolne domki. Nam udało się w Chlapowie wlasnie ale długo szukałam czegoś wolnego. Może Kurwia?? W każdym bądź razie powodzenia w szukaniu :)
No 5o ja sobie wyobrażam jaki tłok będzie
 
Pewnie już po fakcie, ale ja na spokojne miejsce polecam Darłówko, byłam 6 razy. Przepiękne szerokie, spokojne plaze. Dla mnie to był raj kiedy byłam dzieckiem. Później to już myślałam o imprezach więc wiadomo, że to nie było miejsce dla mnie :p teraz mam dziecko i wrócę tam !
 
Pewnie już po fakcie, ale ja na spokojne miejsce polecam Darłówko, byłam 6 razy. Przepiękne szerokie, spokojne plaze. Dla mnie to był raj kiedy byłam dzieckiem. Później to już myślałam o imprezach więc wiadomo, że to nie było miejsce dla mnie :p teraz mam dziecko i wrócę tam !
Darłówko ładne jest, ale czy aktualnie takie spokojne to nie powiedziałabym ;) Byłam tam z 3 lata temu i zachodnia część jest mocno rozbudowana i tłoczna (trochę jak Jastarnia), wschodnia część nieco lepiej, ale też buduje sie mocno.
Jako takie mega spokojne miejsca (gdzie nie ma straganów i innych tego typu atrakacji) mogę polecić Lubiatowo, Junoszyno, Dąbkowice. Wicie też często odwiedzają rodziny z dziećmi, ale tam z kolei jest dość kamienista plaża i lepiej mieć miejscówkę bardziej we wschodniej części 🙂
 
Rozwiązanie
Do góry