reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gesty ciągnący się śluz w 38 tc.

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Witajcie dziewczyny jestem w 38 tc i wczoraj wieczorem zauważyłam zmianę śluzu do tej pory był bardzo wodnisty wczoraj nagle na papierze zauważyłam dość sporą ilość ciągnącego się i gęstego, dzisiaj rano to samo. Początkowo pomyślałam że to coś związanego z czopem sluzowym ale poczytałam i podobno odejście czopa to zbita kulka sluzu podbarwiona krwią a u mnie to tylko przezroczysto-bialy gesty śluz. Zdziwiła mnie taka nagła zmiana. Czy któraś z Was miała podobnie na końcówce? Czy to jakieś początki odejścia czopu sluzowego?
 
reklama
Rozwiązanie
Witajcie dziewczyny jestem w 38 tc i wczoraj wieczorem zauważyłam zmianę śluzu do tej pory był bardzo wodnisty wczoraj nagle na papierze zauważyłam dość sporą ilość ciągnącego się i gęstego, dzisiaj rano to samo. Początkowo pomyślałam że to coś związanego z czopem sluzowym ale poczytałam i podobno odejście czopa to zbita kulka sluzu podbarwiona krwią a u mnie to tylko przezroczysto-bialy gesty śluz. Zdziwiła mnie taka nagła zmiana. Czy któraś z Was miała podobnie na końcówce? Czy to jakieś początki odejścia czopu sluzowego?

Hej, hej

Ja tak miałam. ;) Cały czas zastanawiałam się kiedy ten czop odejdzie i wyczekiwałem dokładnie takiego jak opisują internety.
Miałam jednak podejrzenie, że gęsty śluz, który do opisu czopa...
Witajcie dziewczyny jestem w 38 tc i wczoraj wieczorem zauważyłam zmianę śluzu do tej pory był bardzo wodnisty wczoraj nagle na papierze zauważyłam dość sporą ilość ciągnącego się i gęstego, dzisiaj rano to samo. Początkowo pomyślałam że to coś związanego z czopem sluzowym ale poczytałam i podobno odejście czopa to zbita kulka sluzu podbarwiona krwią a u mnie to tylko przezroczysto-bialy gesty śluz. Zdziwiła mnie taka nagła zmiana. Czy któraś z Was miała podobnie na końcówce? Czy to jakieś początki odejścia czopu sluzowego?

Hej, hej

Ja tak miałam. ;) Cały czas zastanawiałam się kiedy ten czop odejdzie i wyczekiwałem dokładnie takiego jak opisują internety.
Miałam jednak podejrzenie, że gęsty śluz, który do opisu czopa zupełnie nie pasował to w moim przypadku właśnie to. I tak najpewniej było. Nie mam gwarancji, że coś tam niezauważenie w międzyczasie nie wypadło, ale faktycznie na kilka tyg. przed porodem śluz stał się gesty. No ale miałam tak też w 6 mc.
 
Rozwiązanie
Do góry