reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda w UK

reklama
Mam na sprzedaz nowe,nie uzywane,jeszcze z metka spodnie Wrangler rozmiar 10,dlugosc 32. Jasne biodrowki,poszerzane nogawki. Kupilam za 59 funtow,sprzedam za 20. Przesylka gratis,zdjecia moge przeslac na maila. Niestety sa na mnie za dlugie:-(
 
do sprzedania mam 2 pary jeansow z Nexta jak nówki po córce wiek 6 i 7 lat zainteresowanych proszę na PW a i jeszcze sukienke na 134cm :) 4f za sztukkę

P1080174.jpgP1080393.jpgP1080397.jpg

pozdrawiam
 
Witam,

Chciałabym zainteresować mamy z UK wyprawką dla dziewczynki.
Sprzedaję ubranka po moim maluszku. Jeśli któraś z mam będzie zainteresowana, proszę zerknąć.
Ubranka są naprawdę w bardzo dobrym stanie.

dziękuję i jeszcze raz przepraszam za zakłócanie spokoju.

Cena jest do negocjacji.
eBay - The UK's Online Marketplace
 
Witajcie kobietki,

Zapraszam na stronkę z ręcznie wykonaną biżuterią - ceny już od 2 funtów :) stronka w języku pl - wystarczy zmienic jezyk i walute :)

Na zarejestrowane uzytkowniczki czeka program lojalnosciowy, promocje i bony rabatowe :)

serdecznie zapraszam Trinkets Jewellery, gg 2185815

Pozdrawiam serdecznie

Magda
 
Szukałam ale nie znalazłam wątku ze sprzedażą a ja mam dosc dużo rzeczy do sprzedania moze ktoś sie znajdzie chetny bo ubranka nie drogie i jak nowe............

dwie bluzeczki rozm 3-4 cena 1,5ł

IMG_9486.jpg

tuniczka na wzrost 122 cm nowa nie noszona 5ł
IMG_9491.jpg
spodnie do szkoły rozm 3-4 lata cena 2ł


IMG_9492.jpg

spodnie bojóweczki 3/4 sta idealny reserved cena 3ł
IMG_9489.jpg
dwie bluzeczki rozmiar 3-4 lata cena 2ł sta idealny

IMG_9487.jpg
białe ubranko do chrztu rozmiar 80 nowe z metką spodnie marynarka i czapka cena 20ł
IMG_9494.jpg

krótkie spodenki stan idealny z rozmiary 8 ale wypadają wieksze cena 5ł
IMG_9496.jpg
sukienka czerwona nowa z metki rozmiar 8 ale wypada większa zapinana z tyłu na zamek cena 10ł

IMG_9497.jpg
 

Załączniki

  • IMG_9498.jpg
    IMG_9498.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 72
spódniczka nowa z metki rozmiar 8 cena 4 ł


IMG_9498.jpg
spodnie bojówki stan idealny z metki rozmiar 8 ale wypadają większe 8 ł

IMG_9499.jpg

płaszczyk na wiosne Jesien rozmiar 10 stan idealny 10ł
IMG_9500.jpg

2 sweterki recznie robione 4-5 lat nie noszone 10 ł za 2szt

IMG_9502.jpg

tunika rozmiar z metki 8 ale jest rozciągliwa stan idealny załozona tylko raz
IMG_9503.jpg

letnia spódniczka lniana rozmiar 8 stan idealny cena 3ł
...

IMG_9504.jpg

do cen proszę uwzględnic koszt przesyłki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry