reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog LuxMed Warszawa

Dzola83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
492
Zakładam wątek po raz tysieczny, wiem :frown: ale zależy mi, żeby zaktualizować informacje których nie mogę znaleźć. Posiadam pakiet w Luxmed, myślałam nad tym żeby w tej ciąży korzystać z porad ginekologa w którejś z placówek. Czy któraś z Was może kogoś (naprawdę dobrego w prowadzeniu ciąży ) polecić na terenie Warszawy?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja tez polecam dr Janika. Prowadziłam u niego 3 ciaze i teraz 4. Z terminami nie ma problemu ponieważ na pierwszej wizycie dostaje się skierowanie ze wskazanym kolejnym terminem i musi się coś znaleźć. Fakt mimo ze to 4 ciąża potrafi zapytać kto prowadzi moja ciaze. Ale i tak nie zmieniłabym go na innego.
Pierwsze dwie ciaze miałam zagrożone i doktor dał radę. Mało tego do doktora trafiłam w pierwszej ciąży kiedy inny lekarz postawił na moim dziecku krzyżyk. W 9tyg nie biło serce. Doktor Janik powiedział żeby sie nie martwić. Przepisał leki i kazał przyjść za tydzień- serducho pięknie biło a młody ma dzisiaj 6lat.
Jeśli to coś da to wiem ze doktor pracował wcześniej na Inflackiej.
Nie pocieszę Cie, ale dla mnie luxmed jest beznadziejny. Nie ma fajnych ginekologów, a nawet jeśli jakiś sie znajdzie to trzeba czekać naprawde długo mimo, ze co miesiac za to płacisz.
 
Ja właśnie sie zastanawiam nad zmiana. Medicover brałam właśnie pod uwagę. Jeśli mozesz napisać to ile płacicie i jaki pakiet polecacie?
 
Ja właśnie sie zastanawiam nad zmiana. Medicover brałam właśnie pod uwagę. Jeśli mozesz napisać to ile płacicie i jaki pakiet polecacie?
Wiesz co, my akurat mamy od męża z pracy. Jeśli chcesz prowadzić ciążę to wybierz pakiet gdzie to jest dostępne, bo wiem, że nie w każdym. Ja całą ciążę prowadzę i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Zapisy bez problemu, jak masz problem a lekarz ma akurat dyżur może przyjąć między pacjentkami. Do położnej można zawsze przyjechać bez zapisu, pogadać albo na odsłuch. Wszystkie badania bez problemu, ciężarne wszędzie bez kolejki, wszyscy bardzo mili. Mam tam dwie super lekarki do polecenia.
 
Z lekarzem jest cały czas kontakt przez aplikację. Jest tam taki jakby czat w lekarzem prowadzącym ciążę i mi to dużo dawało jak zawsze mogłam napisać. Pozatym lekarze się naprawdę bardzo interesują, traktują wszystko poważnie. Nigdy nie spotkało mnie nic przykrego.
 
Wiesz co, my akurat mamy od męża z pracy. Jeśli chcesz prowadzić ciążę to wybierz pakiet gdzie to jest dostępne, bo wiem, że nie w każdym. Ja całą ciążę prowadzę i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Zapisy bez problemu, jak masz problem a lekarz ma akurat dyżur może przyjąć między pacjentkami. Do położnej można zawsze przyjechać bez zapisu, pogadać albo na odsłuch. Wszystkie badania bez problemu, ciężarne wszędzie bez kolejki, wszyscy bardzo mili. Mam tam dwie super lekarki do polecenia.
Ja poki co drugiego bobasa nie planuje :D. Pytam po prostu z ciekawości, mam Luxmed i nie jestem wgl z niego zadowolona i chciałam zmienić na jakiś inny. Właśnie biorę pod uwagę medicover :)
 
reklama
Moja ciążę prowadzi do Grzegorz Janik.
To bardzo specyficzny człowiek. Niestety widać, że nie pamięta swoich pacjentek ale jak miałby to zrobić przy takich ilościach? :)
Ma wisielczy humor, więc nie każdemu to będzie pasowało.
Ale odpowiada na każde pytanie.
Jesli masz jakiś pomysł (ja chciałam luteinę) to nie robi problemów i rozpisuje Ci dawkowanie.
Ogólnie ani nie polecam, ani nie odradzam. Ja mam pakiet z pracy i nie traktuję tego na serio. Szukam jeszcze lakarza prywatnego, który pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić.
 
reklama
Do góry