reklama
 1. Odliczaj z nami do Dnia Dziecka. Klikasz w okienka kalendarza?/ Wygraj magiczne klocki! Kliknij!/
  Zamknij powiadomienie

Ginekolog Magdalena Miś-Michałek, zna ktoś?

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez grazka90, 16 Grudzień 2015.

 1. grazka90

  grazka90

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Hej, założyłam tutaj specjalnie konto żeby zapytać się czy któraś z was chodzi może do Magdaleny Miś-Michałek? Będę starała się o dziecko i chciałam oddać się w dobre ręce, kogoś kto przyjmuje na NFZ ;) Ona blisko mnie ma gabinet i to mnie kusi, ale tak w ciemno to strach iść.
   
 2. trismer

  trismer

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ja ją znam :) Chodzę do niej od dłuższego czasu, w sumie to odkąd ma gabinet na bulwarze ikara, z tego co mówiła to wcześniej przyjmowała na złotnikach. Zdecydowanie się do niej przejdź, jest bardzo rzetelna i sympatyczna. Widać że zna się na swoim fachu, będziesz dobrych rękach ;)
   
 3. reklama
 4. kociara

  kociara

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  ja też do niej chodzę, co prawda dopiero od 2 miesięcy ale jak na razie jest wszystko super i nie zapowiada się żeby miało się cokolwiek zmienić, śmiało możesz się do niej zapisać
   
 5. kiszona

  kiszona

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Ta kobieta prowadziła moją ciążę :) Jestem bardzo zadowolona, była bardzo zatroskana jeśli wyniki chociażby minimalnie odbiegały od normy, a badania robi wszystkie od ręki w gabinecie w bardzo duuużej ilości, żadne paskudztwo się nie prześlizgnie ;) Ona ma specjalizację ginekolog-położnik więc jeśli będziesz starała się o dziecko to zdecydowanie się do niej zapisz.
   

Poleć forum