reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniazda dla naszych maluszków :)

reklama
IMAG0785.jpgto i pokoik wiki:) co prawda już jest zabałaganiony ale to jest bezpośrednio po zrobieniu;)
 

Załączniki

  • IMAG0785.jpg
    IMAG0785.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 193
Paula ślicznie, aż nie mogę się napatrzeć :-) Ja teraz jestem w fazie "urządzania" łóżeczka i tak się cieszyłam, bo położyłam pościel, zawiązałam ochraniacze, a na dzisiejszych zajęciach SR dowiedziałam się, że dziecko musi mieć przewiew więc lepiej od jednej strony ściągnąć ochraniacz, a pod kołdrą i tak na początku nie będzie spał...I tak mi to nastrój popsuło, bo byłam już w ferworze przygotowań :sorry2:
Paola na zdjęciu wygląda dość surowo, a bałagan o którym piszesz pewnie nadaje mu ciepła ;-) Fajne, delikatne kolory :-)
 
Marta u nas łóżeczko jest "czyste"" bez ochraniacza, pościeli, maskotek. Właśnie przez rady położnych i lekarzy, żeby nie odcinać dopływu powietrza do dzidziusia. No i kołderka z podusią czekają w szafie na swoją kolej. Teraz będzie Mały spał pod kocykiem.
Później wstawię zdjęcie. Ubogo to wygląda :-p
 
ja też nie daję zbędnych dodatków ochraniacz sie przydaje ale dopiero jak dzidzia fika w łóżku żeby nie władał nóżek w szczebelki a tak kurz zbiera

paola fajny ten przewijak z wanienką , ja nie mam pomysłu na kapiel jeszcze chyba w łazience ale mam taka małą że nie wiem czy sie zmieszczę :no:
 
Paola, dorzuć dziewczynie trochę koloru :-) jakiś obrazek czy coś:-) ale generalnie fajnie, lubię takie kolory:-)

Ja tak jak piasałam- ochraniacz mam od strony ściany zewnętrznej, żeby cieplej było. Kołderka przygotowana, bo w nicy mam 18 stopni i ze względu na Maję nie mogę podnieść.
W szufladzie łóżeczka czekają 3 śpiworki różnej grubości, kocyki i rożek.
 
reklama
IMAG0878.jpgIMAG0879.jpgdobra daje swieże, bo mnie ta surowość załamała;) ale to chyba na tamtym zdjeciu tylko tak wyglądało- bo to było po wstawieniu na panele mebli i szybko zdjęcie;)) myśle, że teraz lepiej to wygląda chociaż jest bałagan/ a tak to poprawej to rzeczy do szpitala- wywalą mnie na pewno;)))
 

Załączniki

  • IMAG0878.jpg
    IMAG0878.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 166
  • IMAG0879.jpg
    IMAG0879.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 178
Do góry