reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

madziarena widze ze o forme dbasz:tak: i dobrze ciaza to nie choroba a ja tez na rowerze w ciazy jezdzilam chyba przestalam jak bylam w 7 miesiacu:-D
megi na pewno dumna bedziesz z corci nie ma to jak wierszyki:-)
a ja niedlugo na basen smigam juz mi sie nie chce tam lazic ale jak sie obiecalo to trzeba
 
reklama
Wrocilam do domku...
kawke goraca zrobilam bo zmarzlam strasznie tylko 8 st u nas masakra :tak:
narazie deszcz nie pada ...

Pozniej jeszcze do logopedy smigamy :tak:

Megi strasznie drogi ten bilet :tak:..dobrze ze jeszcze dzieci za darmo maja :tak:

madziarena ja tez rowerkiem jezdzilam do ktoregos miesiaca i bylo wszystko ok :tak:

eZOJA co tam u was ?
 
hejka ja na moment, bo u nas jelitówka. Arek wymiotuje a mnie czyści.

Marzenka- gratuluję udanej wizyty i ładnie maleństwo waży. Moje w 28 tyg. ważyło 1200.
Megi- ceny faktycznie wysokie za to zoo.
 
oj kroma wy to sie macie,,ciagle u was cos z ta jelitowka jak dobrze pamietam
ja tak myslalam ze mala warzy z 700gram ale gin mowil ze na nastepnej wizycie powinna warzyc ok 1400gram;-)
no fakt pogoda do dupy sie zrobila
moj maly byl dzis w zoo na wycieczce z przedszkola i bardzo zadowolony;-)
 
hej hej
Ale tu cisza ! Marzenka ale masz dzidzię sporą, Kroma zresztą też ;) SUPER !!
Ale dzisiaj zimnoooo 8 stopni brrrr, a jutro moje dziecię na wycieczkę jedzie ale zmarznie uuuu
Dziś planuję posprzątać domek a potem się lenić a co, wczoraj u małej były dwie koleżanki to się wybawiła ;)
 
reklama
hejka

nie dość że zimno to jeszcze człowiek połamany łazi. Syn całą noc nie spał, ale nie wymiotował na szczęście. Jedynie dużo pił i spał z butelką wody. M z nim pojedzie potem do lekarza. Mnie zgaga w nocy taka złapała, że spać nie mogłam. Jeszcze kręgosłup mnie boli.

Marzenka
- to ci rośnie mała. Jestem ciekawa ile moje urosło przez ten mc. Bo mi się wydaje, że z kg przybrało.
Mazdziarena- moja miała wczoraj wycieczkę i opuściła, bałam się ją dawać jak ma biegunkę. Niech się Amelka dobrze bawi.
 
Do góry