reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

a mi mezu przyniósł worki ciuszków po Ami - szykuje do prania, masakra jakas ile tego jest ... mam pełne 4 ogromne torby z Auchan, a jeszcze wszystkiego nie wyniósł - ja pierdziu ale sie nazbierało ... powiedziałam malej, że jak cos bede chciała kupic ma mnie w głowe strzelic.
Kroma kochana toż to już blisko ;) Aminia jak sie urodziła miala 2950 wiec tez maluka a lekarz mowil, 2 tyg przed porodem, że ma 3300 :p
uciekam pod prysznic i do wyrka bye !
 
reklama
Witam

Mój miał mieć niecałe 2900 kg w 41tc, a urodził się dzień później z wagą 3350:-)

Ja już ukąpana, m synka kąpie i trzeba bedzie go kłaść spać.

ciacho- to kuruj się, ależ Ci się pogoda trafiła....nie ma co:baffled:

owca- ja to takich ostrych kolorów nie lubię, a jak już to tylko w dodatkach, ale fajne są białe mebelki do kuchni, do wszytskiego mogą być. Teraz też zrobiłabym białe meble i do tego drewniany blat.
 
Ostatnia edycja:
hehe madziarena no ladnie:-Da czego ty sie kochana spodziewalas:-Dja mam najwiecej bodow i pajacykow...
kroma no to dobrze niech siedzi jeszcze dzidzia...myslisz ze chudzielec:-Dte usg to tak w przyblizeniu lepiej brac...ja tam sie nie nastawiam ze tyle jak mi powie to bedzie....ja urodzilam w 41 tygodniu i mlody warzyl 4230;-) moja gin to az w szoku byla ze dalam rade sama urodzic :tak:teraz mi gin mowil ze mala bedzie cos ok 3500:tak:bo dziewczynki na ogol rodza sie mniejsza od chlopcow..no zobaczymy
szczerze to juz bym chciala miec swoja kruszynke...sie doczekac nie moge..ciekawa jestem jak wyglada:tak:no i wogule ten porod bym chciala miec za soba juz....no nic po kromie ja jestem w kolejce:-D:-D:-D:-D
aneteczka a twoj maly nie kapie sie sam ?ja malemu daje swobode staram sie by sam sie myl......zawsze to bedzie latwie przy dwojce;-)dzis mi sie smiac chcialo jak stal w wannie ja mu dalam recznik i wycieral sie sam hehhe smiesznie to robil:-D
milej nocy dziewuszki
 
hej
Marzenka moja mała sama się kąpie, wyciera, nawet głowę myje tylko musze jej spłukać :)
No ja też chciałabym już mieć maleństwo, ale jeszcze nie pora - niech jeszcze siedzi w brzuszku i rośnie - się doczekamy i zatęskimy za brzuszkami :)
Byłam z małą u okulisty - wszystko super ale się cieszę, na szczęście nie odziedziczyła po mamusi wady wzroku :))
Ciacho trzymam kciuki za pogodę ! i za zdrówko Twoje !

kobietki - SZUKAM NOCLEGU nad morzem - blisko morza of course :pP - coś polecacie ??
 
Ostatnia edycja:
hello
madziarena to jednak jedziecie nad morze?:-D:-D
u mnie dzis juz sloneczko sie pojawilo i dzieki temu wieksza wena na sprzatanie przyszla no i tez weekend chce miec luzniejszy takze lazienka juz wypucowana pranie wisi na balkonie....
kwiaty mi strasznie pomaranialy przez te deszcze ale pelargonie maja to do siebie ze na nowo odrosna bez problemu:tak:takze tym sie nie martwie:-)
a pozniej pewnie znow prasowanie mam ale takie malutkie ciuszki ze az sie chce;-)
no nic mykamy do biedry od razu spacer bedzie;-)
 
hej laski
dzisiaj juz o niebo lepiej sie czuje ale zezarlam wczoraj troche tych prochow bo inaczej doopa blada:-D
kroma jeszcze ci mlody przytyje na koncowce najwiecej
 
reklama
Do góry