reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca u mojej to samo za waska szczeka na zeby ale juz jest prawie ok:tak: to strasznie dlugo czekacie na zalozenie a to jest godzine zakladania jednego, dziwie sie ze nie szybciej ale co kraj to obyczaj;-)
milej imprezki :-)
 
reklama
Ezoja mogę Ci moją Zare pożyczyć do biegania bo pięknie przy nodze chodzi. Gorzej jak spuścisz ze smyczy to tylko ogon zobaczysz. Hehe.
A ja się położyłam wcześniej wyjątkowo bo dzieci od 8 śpią wszystko mam w sumie porobione. Jutro jadę do przyjaciółki pod poznań to chce trochę wypocząć bo będziemy jutro gadac pół nocy pewnie. A guciu dalej nie daje spać. ..więc. ..

Aha no i oczywiście położyłam się a tu pełno okruchów boniu bo zarloki mi tu jadly rano a menzu tylko kołdrę strzepnął i juz. A teraz nie mam jak przescielić bo się moj mały książę obudzi. Wiec tylko ręką strzepnelam okruchy. Ciekawe czy sie wyspimy haha...
 
Witam :-) U was tez tak wczoraj wialo i padalo? Brrr..

Ja po malu robie kacik niemowlecy w swojej sypialni. Tylko tam gdzie zamawialismy posciel gosciu mnie wkurzyl. Zamowienie 04.01 a bedzie 13.01 .. Kurierem. Chodze zla jak osa. A tyle pozytywnych komentarzy mial..

No nic czas sie wykulac z pod koldry bo kawa z kuchni mnie wola :-)

Milej soboty :-*:-*:-*
 
dzien dobry
agnis to juz widze sie rozkreca powili z rzeczami dla malucha:tak: nie tylko ty jak osa, ja tez cos kupil po czy pisze do goscia ze jak paczy nie otrzymam rzada kasy a mi gosciu pisze ze odda mi kase ale zobaczymy bo czekam na przelew juz 2 dni wiec ...
future czyli masz dzien dobroci dla zwierzat;-)
marzenka drogie ale i duze i starcza sloik na okolo 3 tyg wiec drogo juz nie wychodzi:-)
 
alez pustki:baffled: owca pewnie zabawia gosci:-D
my tez ielisy gosci, wiec czas zlecial jeszcze wieczorem chate odkurze bo do wieczora mi nasyfia i jutro znowu bedzie brudno
 
Hej
my niedawno wrocilismy z sali zabaw , dzieciaki sie wyszalaly :tak:
synek moj sie obrazil bo mloda zgarnela tyle prezentow a on nic i focha ma :-(
Deszcz sie rozpadal buu..

Jeszcze na 19 mam gosci , mama i siostra moja wpadaja na male co nie co :-D
juz sie chlodzi w lodowce ;-)

Uciekam milego wekendu :happy2:
 
Cześć
Dopiero wróciłam,.... kupiłam młodemu buty i sobie w g-wie.
Te co na allegro kupiłam okazały się no niby dobre ale ma podbicie wysokie mój syn i niestety musi mierzyć bo na długość ok ale nie w podbiciu. A ja w przecenie fajne znalazłam też, bo mam trampki tylko albo całkiem kozaki wysokie po kolana, gorąco mi w nich było a w trampkach za zimno. Fajnie bo nie dużo kasy straciłam.
Od rodziców słoiki dostałam z przetworami, chlebek pyszny z piekarni obok, dzień zaliczam do udanych.
Ale i tak nie ma jak to w domu ;-)
idę nadrabiać maile itp ;-)
 
hej
Nasz Paweł dostał ospe dziś. 17 dni odkąd Zuzie wysypało. I znowu uziemiona w domu. Jeszcze tyle dobrego że mąż przez ten tydzień w domu będzie to pomoże a zaś wybywa 19tego na kurs 2 tygodniowy na śląsk. Tak poza tym u nas dobrze, teściowa u nas jest od wtorku ale jutro już wyjeżdża.
 
reklama
hejo
a co tu taka cisza?:baffled:
megi no to bylo raczej nieuniknione ale bedziesz miala juz z glowy;-)
moj wyjezdza od 27do 14 lutego troche dlugo ale coz:baffled:
ciacho to szybko u ciebie idzie dzem dziewczyny lubia?u mnie zadko przewaznie do nalesnikow..i czasem na kanapke dawidowi:-p
moi pojechali na wosp..dawida grupa wystepuje i od razu babcie odwiedzic a mi sie juz nigdzie nie chcialo wychodzic.
 
Do góry