reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
Ja wstałam, kawkę pije.
Na 10 idę z młodym do lekarza. Trochę już mniej kaszle, ale niech go zbada.
Pranie już puściłam. Jak wrócę muszę chatę ogarnąć.

ciacho- na bezsenność cierpisz?
 
Ostatnia edycja:
aneteczka idz, lepiej jak zbada :tak: nie cierpie na bezsennosc ale zle spie, ja generalnie spie po 6-7godzin czasem jest to sen ciagly czasem na raty
 
Hejka
Zaprowadziła Zuzie, u nich w grupie są 23 osoby a dziś o 8 godzinie z moją była trójka tylko:szok: nie wiem co pani do 12stej z nimi będzie robiła:confused:
 
hejo
ja juz ladnie spalam
dzis caly dzien w domu bo musze sie wykurowac jeszcze i pewnie tez ale moze zrobie jakies porzadki wieksze bo od dluzszego czasu nic nie moge zrobic
dawida zostawilam w domu bo znow ma kaszel i sie smarka podaje mu pneumolan i flegamine a jak nie przejdzie to w poniedzialek do lekarza
my juz zaliczylismy sklepik musialam isc bo swierze buleczki dobrze ze mam pod nosem;-)
ja tez spie zle w nocy zwlaszcza teraz jak mojego nie ma...a tak to z 4 razy w nocy sie budze pewnie odespie jak moj wroci;-)
megi u mojego tez wczoraj bylo malutko dzieci na 25 bylo tylko 10 jak nie mniej:tak:
 
megi a teraz pelno wszystkiego moze dzieciaki choruja
aneteczka niby nie malo ale jak masz sen ciagly a jak ja nieraz spie na raty
marzenka kuruj sie kuruj
ide dzisiaj do fryca podciac klaki:-)
 
hej

A ja wczoraj pochwalilam sie ze Marta mi nie choruje a rano z goraczka sie obudzila, 38,5 miala. M zawiozl ja do mojej mamy bo do przedszkola z goraczka jej nie puszcze. Mam nadzieje ze to na zeby ta goraczka bo doch piatek na gorze jeszcze nie ma...

Aneteczka ja tez sie napalilam na te buty :tak:
Kroma ja Ci moge przelac kase przed zakupem zebys sie nie bala ze nie zaplace albo cos ;-)
 
reklama
Dzien dobry !!
kurcze wczoraj nie mialam na nic czasu
dzien zalatany ze hej , potem jeszcze jedna kumpela wpadla potem druga z 2 dzieci i wieczor nastal :tak:
musze sie pochwalic ze wczoraj bylam w szkole odebrac wyniki i certyfikat Zdalam wszystko na B1 tak jak powinno byc hurra !!:-):-)..
Kupilam mlodej fajne spodnie niebieski rureczki w HM na rozmiar 146 cm i co za krotkie :angry: dzis musze jechac wymienic na 152 masakra..te rozmiary jednak sa dziwne :baffled:

PR widzialam twoj suwaczek juz wzcesniej ale zapomnialam takze gratuluje i oby tak dalej :tak::tak:
Ciacho jak remont co robicie ??:happy2:
 
Do góry