reklama

Gra komputerowa dla dziewczynki

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez zamyslona_ilona, 28 Luty 2011.

1. zamyslona_ilona

zamyslona_ilona Początkująca w BB

Cześć drogie mamuśki:) Poniewaz moja 8 letnia Kasieńka ciągle siedzi na komputerze- postanowiłam znaleźć dla niej gre- taką dziewczęcą.

Czy znacie jakis tytuł który by sie nadawał? Kupiłam w niedzielę gre Młody Doktor 3, lecznica dla zwierząt. kasia uwielbia kotki, pieski, koniki a w tej grze jest wterynarzem i sie nimi opiekuje.

Fajna sprawa- gra ponoc rozwija emocjonalnie dziecko- nie wiem ile w tym prawdy, ale na pewno sama gra jest ciekawa i ma sporo 'trudnego" słownictwa. kasia juz zdążyła się nauczyc czym jest pasożyt i jak sie uzywa stetoskopu.

ten tytuł polecam dziewczynkom - ale szukam juz kolejnego- polećcie mi cos proszę:) jakąś fajna, dziewczynkową i rozwijająca gre:)
    Ilona

2. margot

margot Mamma Mia!

3. reklama
  4. joamar

joamar Fanka BB :)

Moja Julia bardzo lubi wyścigi konne Barbie. Gra ma fabułę trzeba znaleźć konia, którego porwano. Jest prosta tylko jak raz się przejdzie to później jest to samo. Poza tym moja córcia uwielbia Scooby Doo więc taką grę też jej kupiłam i również okazała się fajna.
    Gra księżniczka i żaba to totalna porażka

5. anisad

anisad Fanka BB :)

Moja prawie 7-latka uwielbia wszystkie gry Barbie. Nie gra codziennie, może raz na dwa/trzy tygodnie, może troszkę rzadziej. Jest dużo gier online, ale ogólnie polecam zabawy na powietrzu, tym bardziej, że robi się ładna pogoda :)

6. ada85

ada85 Zaciekawiona BB

Scooby jest fajny i oprócz rozrywki uczy po części logicznego myślenia - nie nudzi się też dzieciom po przejściu całej gry i dzieci lubią do niej wracać. Może jakieś gry, które oferują przebieranie? Znalazłam też grę Catz 2 (ale nie widziałam jej nigdy zaistalowanej), w której opiekować się można zwierzakiem (online też takie gry).

7. MysiaPysia

MysiaPysia Gość

Moja Martynka bardzo lubi przygodowe gry z Reksiem do kupienia w AidemMedia. Nie są typowo dziewczęce, ale bardzo wciągają :) Polecam

8. kikamika

kikamika Początkująca w BB

9. chmurka5

chmurka5 Aktywna w BB

Witam , myślę że taką fajną grą była by farma jest to gra o hodowli zwierząt i uprawianiu warzyw gorąco polecam :-)

10. reklama

Poleć forum