reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gratulacje :)

gratulacje dla pierwszej majowo-kwietniowej mamusi, az stres mnie bierze na mysl ze juz dziewczyny zaczely sie rozpakowywac, uff i znow tyle bolu przedemna, strch sie bac co bedzie tym razem :p
 
reklama
Yra245 serdeczne gratulacje, bardzo sie cieszę, że Franus juz jest z Tobą. No to pierwsze majowe dzieciątko jest juz na świecie.
 
Gratulacje dla pierwszego majowego maluszka. Mam też nadzieje że u Jolci też już po wszystkim... :tak:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki jestem, mam najcieplejsze wiadomości od Joli :-):-)

Nie podam wam dokładnie o której godzinie urodziła, ale było to bardzo niedawno, po 20:00 (!), bo z emocji wypadło mi z głowy i omal nie wypadł mi telefon z ręki tak mi latał.

Joluś urodziła synka Igorka, o wadze 3900 i 56 cm!!

Namęczyła się okrutnie, rodziła bardzo długo jak widać (wody odeszły o 5 rano), po porodzie mocno krwawiła i niestety skończyło się narkozą i o ile dobrze zrozumiałam, czyszczeniem, ale już jest dobrze. Dochodzi do siebie :-)

Jestem strasznie wzruszona i bardzo szczęśliwa, że już po, martwiłam się jak diabli tak długim milczeniem. Skurcze jednak pokonały chęć wysyłania smsów, co zrozumiałe. Jola dziękuje za wszystkie ciepłe słowa i smsy, prosi teraz o wyrozumiałość i nie molestowanie dzisiaj telefonami, dochodzi do siebie po narkozie, porodzie i póki nie ma przy sobie małego, postara się odpocząć i zasnąć.

Teraz można oddychać :-)

I kolej na Adeczkę a potem mam nadzieję, Poziomki. I jak jeszcze któraś wyskoczy przed szereg, to będzie miała ze mną do czynienia!
 
reklama
Do góry