reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gratulacje :)

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Dołączył(a)
29 Marzec 2009
Postów
15 660
Miasto
west clare :-)
Tutaj możemy podzielić się miłymi słowami dla mamuś majowych z 2011r i ich narodzonych już dzieci
yes2.gif
laugh.gif

Proszę wpisywać jedynie informacje o narodzonych dzidzusiach oraz gratuacje...
a pozostałe rozmowy zostawmy na wątek:

"Maj 2011"
wink2.gif
yes2.gif





 
Ostatnia edycja:
reklama
No już pierwsze majowe dziecię to już na świecie jest :) nie wiem jak tam Wasze relacje z yra245 ale ona ma już swojego Frania po tej stronie. Na wzgląd że udzielała się tu to pozwoliłam sobie Was powiadomić :) pozdrawiam wszystkie wszystkie przyszłe mamusi i glaszcze brzuszki :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
To gratulacje dla Yra:-)a jednak sie zaczeło juz pierwsza MAJÓWKA -kwietniówka:-)
Ja tez co chwile tutaj zerkam ,ale kolejność sie pozmieniała :-)
 
Ostatnia edycja:
ok przekaże Franus ur.przez cc 11.04 ważył 3070g i 52cm długi . Yra miała cholestaze :(
 
Ostatnia edycja:
polka dziekujemy za wieści! wspaniałe wieści! przekaż pozdrowienia, uściski i gratulacje od bb ciotek! :)
 
A ja nawet ostatnio myślałam co tam u niej a tu takie wieści :) Gratulacje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wow już pierwsze majowe dzieciątko po drugiej stronie brzuszka :-) wielkie gratulacje dla Yra i witaj Franuś!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry