reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Informacje o narodzinach oraz Gratulacje dla mam i ich pociech

_Roszpunka_

szczęśliwa mamusia :)
Miasto
west clare :-)
Rozwiązania
0

Tutaj możemy podzielić się miłymi słowami dla mamuś listopadowych z 2009r i ich narodzonych już dzieci :tak::-D

Proszę wpisywać jedynie informacje o narodzonych dzidzusiach oraz gratuacje...
a pozostałe rozmowy zostawmy na wątek:
listopad 2009;-):tak:

Ostatnia edycja:
reklama
D

dudziakowa

Gość
Witajcie dzisja rano Moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(I dorazu kazał wam przekazać)

''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!

oczywiscie jagodka was pozdrawia i trzyma kicuki!!!!!!

Ja tez pozdrawiam:) Szczesliwa Ciocia

D

dziunka24.

Gość

''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN!

SZOK :szok: Gratulacje :-D no, nie moge uwierzyc :-D i trzymam kciuki za Kordianka, aby rosl zdrowo :-D

royanna

Szczesliwa mamusia :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0

O rany!!! Pierwsza rozpakowana listopadowka!!!:szok::szok::szok::-D:-D:-D

Duzo zdrowka i spokojnych dni dla Ciebie Dudziakowa i Twojego slicznego i duzego syneczka Kordiana Mateusza!!!

Dziekujemy za wiadomosc i czekamy na nastepne wiesci!!!

Ostatnia edycja:

royanna

Szczesliwa mamusia :)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
Dzielna Dudziakowa urodzila silami natury, i tyle dni przed terminem a jakiego pieknego, duzego synka...Jestem pelna podziwu!
Trzeba zalozyc nowy watek z gratulacjami!!!

Ostatnia edycja:

IzaBK

potrójna mama
Miasto
Pruszków
Rozwiązania
0
Dudziakowa!!! gratulacje :-D:-D no w ostatniej chwili wymyśliłaś to imię!!!

Goska82

M i K moje szczescia:-)
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Dudziakowa ogromne gratulacje:-)synek spory sie urodzil super:-)

reklama

Kasiiula

mamusia Pawełka :)
Miasto
Białystok, Poland, Poland
Rozwiązania
0
witajcie dzisja rano moja sisotra obudziła mnie takimi slowami:
.(i dorazu kazał wam przekazać)

''dzisiaj o godz.5.50 bóg zesłał nam pięknego aniołka kordiana mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.!:tak: Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! Urodzony sn!

ja tez pozdrawiam:) szczesliwa ciocia
super pierwsza dzidzia nasza szok !!! :)
gratulacje

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
ulenka7883 Informacje o narodzinach grudniowych dzieciaczków i gratulacje dla szcęśliwych mam Dzieci urodzone w grudniu 2014 217
E Bardzo źle psychicznie znoszę informacje o tragediach z udziałem dzieci. Potrzebuję porady 7
A Projekt P21 - informacje, opinie Przedszkolaki 0
Jagoda23 Przydatne linki i informacje Dzieci urodzone w grudniu 2014 6
vici Informacje o MKP,KBG,Familienbeihilfe itp Mamy z Austrii 23
Patili Informacje o Kindergarten Mamy z Austrii 1
A Skaza białkowa - nowe informacje - przepisy Dzieci urodzone w październiku 2013 3
monia~ Informacje z porodówki!!! - bez komentarzy Dzieci urodzone we wrześniu 2013 31
ulala Informacje ze szpitala BEZ KOMENTARZY !! Dzieci urodzone w listopadzie 2012 8
I Ważne informacje dla Mam w Holandii Mamy z Holandii 39
Ssabrinaa Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY) Archiwum listopad 2011 115
Anulka8700 Informacje i sms-y ze szpitala [bez komentarzy] Archiwum październik 2011 93
Agunia1985 Informacje o porodzie w Grodzisku Wielkopolskim Poleć szpital, lekarza, położną 8
szuszu888 Informacje, wiadomości i sms-y od Sierpniowych Mamusiek(bez komentarzy) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 147
_Roszpunka_ To co ważne- regulamin, ogłoszenia, ważne informacje Dzieci urodzone w maju 2011 33
sasanka.1 Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA Dzieci urodzone w lipcu 2010 66
paramore ciąża po konizacji szyjki macicy- proszę o informacje Ciąża, poród, połóg 7
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia dzieci urodzone w lipcu 2007 1
Marta1981 Forumowe informacje i ogłoszenia Lublin 14
mea_osi przydatne linki i informacje do ktorych czasem sie wraca !! Dzieci urodzone w grudniu 2009 31
mea_osi Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!! Archiwum mam grudniowych 920
M Nieobecności -informacje bez komentarzy i pogaduch!!! Dzieci urodzone w lutym 52
aniaslu Wazne informacje-przeczytaj zanim napiszesz reklamę Przedszkola 2
A Informacje :-) Dzieci urodzone w lutym 2008 7
Silka Przydatne informacje Dzieci urodzone w kwietniu 2008 60
Z Mutterschaftsgeld, Elterngeld - dokumenty po narodzinach dziecka w Niemczech Potrzebuję porady 1
C Czy ojca dziecka trzeba podac przy narodzinach? Potrzebuję porady 5
marisamm Info o Narodzinach oraz Gratulacje dla rozpakowanych czerwcówek !!! Dzieci urodzone w czerwcu 2014 234
eddi29 zmiana zachowania po narodzinach siostru - pomocy! Roczniaki i dwulatki 11
eddi29 zmiana zachowania po narodzinach siostru - pomocy! Rodzeństwo 6
prawie_ podwojna_ mamuska Relacje z partnerem po narodzinach dziecka Rozmowy o seksie 26
deli80 Formalności po narodzinach dziecka dzieci urodzone w sierpniu' 09 441
A Zawiadomienia o narodzinach styczniowych dzieciaczków+gratulacje Dzieci urodzone w styczniu 2007 15
dorotak Wieści o narodzinach naszych dzieciaczków!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapiski archiwalne listopadówek 224
Moniqa Zawiadomienia o narodzinach :) Dzieci urodzone w październiku 2006 290
N Wyniki hormonów płciowych oraz badanie drożności jajowodów Staramy się 20
N Niskie AMH oraz teratozoospermia Staramy się 2
ewkawi Cytologia WYNIK : 3 Grupa CIN 1 -L-SIL -(oraz ciąża)ktoś ma doświdczenia? Potrzebuję porady 4
T Praca przy komputerze oraz w zakładzie z aromatami i barwnikami Mamy pracujące 3
nafoczka "Staraczki" lista oraz BADANIA Ciąża po poronieniu 9
Vercia Poród a lewatywa oraz zel zamiast oxy. Ciąża, poród, połóg 9
creativo Pokoje naszych malenstw te gotowe oraz inspiracje Dzieci urodzone w grudniu 2016 242
krysia85 Zdjęcia oraz wspomnienia - jak je przechowywać? Niemowlaki 7
P nocne jedzenie oraz oddychanie Potrzebuję porady 1
mama_magda Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy Dzieci urodzone w maju 2016 2824
M Poszukuję ciężarnych oraz mam noworodków z Olsztyna i okolic. Olsztyn 0
Lena_no Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody Dzieci urodzone w maju 2014 103
agusiakemisia Zakupy dla zaszych grudniowych maluszków oraz mamusiek :) Dzieci urodzone w grudniu 2013 1472
paprotna REGULAMIN oraz zasady panujące na naszym forum Rewolucje 2012 0
Marzenixx Wiadomości ze szpitala oraz info z sms'ów - BEZ KOMENTARZY !!! Dzieci urodzone w styczniu 2013 62