reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

grill;)

fantazja

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
19 Listopad 2005
Postów
1 381
Sluchajcie, tak sie wiosennie zrobilo i tak mi do glowy wpadlo...mam dzialke spora pod warszawa (10 min. od janek) i moze bysmy sie tak na grillu tam spotkaly? oczywiscie jak bedzie cieplej - marzec/kwiecien. Jest tam domek mikolajki, wiec jakby co mozna tam spiace dzieci poupychac:) dojazd jest spod ikei bezposredni (jakies 15 minut). mozna tez autkiem oczywiscie. wiec robie wstepne rozeznanie - kto by sie pisal?

Acha..jedna mame z dzieckiem spoza wawy mozemy u siebie na weekend przenocowac - do dyspozycji maly pokoik (Misi;)
 
reklama
ja z chęcią, ale tak jakoś mi nie podrodze:-:)no: wystarczy nam to morze (mamy jakieś 600km w jedną stronę)
chyba że przeniesiecie Warszawę np w miejsce Wrocławia to będzie super:tak::-D
 
Wstępnie również mogę się zgłosić:tak:
Mam jakieś 2h do Wawy, więc może się jakoś uda. A pomysł jak najbardziej super. Fajnie byłoby się bliżej poznać. Im więcej nas będzie tym lepiej ;-):-)
 
kochasek ty wrocław a ja jeszce dalej opole nawe za opolem jakieś 25 kilometrów buuuu
 
reklama
Do góry