reklama

Gronkowiec

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez MartaDP, 29 Wrzesień 2009.

1. MartaDP

MartaDP Początkująca w BB

Dziewczyny bardzo Was prosze, jezeli Wasze dzieci zlapaly to paskudstwo i jezeli mozecie mi cos poradzic, bylabym bardzo wdzieczna.

Opisalam cala nasza historie w temacie "Slaba przybieranie na wadze".

W kazdym razie moja 2,5 miesieczna Emma, u ktorej po wymazie stwierdzono gronkowca za uchem i w malzowinie, kiedy miala 5 tygodni od 4 tygodni prztyla zaledwie 190g! Z tego, co wiem dolna granica to 150 g na tydzien. Przed tem przybierala znakomicie. Pije normalnie, na zadanie, bardzo czesto.

Tutaj, gdzie mieszkam nie chca zrobic jej badan, bo uwazaja, ze gronkowiec sam zniknie...

Chodze i rozpaczam, bo nie wiem co z tego wszytkiego wyniknie...

Prosze odpowiedzcie mi...

2. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Moja mała miała wykrytego gronkowca w kanaliku łzowym :no: Dostała krople z antybiotykiem. Gronkowiec na skórze jest bardzo powszechny. Najłatwiej o niego w szpitalu :wściekła/y: Niestety nie wiem jak się go leczy, w większości wypadków objawowo. Gronkowiec na skórze nie odpowiada za przyrost masy ciała. Jeśli dziecko ma biegunkę możesz podejrzewać to paskudztwo w przewodzie pokarmowym, wtedy jest problem.

Skoro dziecko nie przybiera na wadze problem pewnie tkwi gdzie indziej.

Ostatnia edycja: 29 Wrzesień 2009
  3. reklama
  4. MartaDP

Dziekuje Ci Mamo Helenki! Ty jako jedyna zareagowalas na mojego posta:-)

5. anihira

anihira Kluskowa mama :)

Marta wpisz swoje pytanie jeszcze na tym forum Alergie - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl tam dziewczyny maja doczynienia z tym problemem na codzień może bardziej pomogą Na pewno będzie dobrze

6. MartaDP

:-) Dziekuje Ci Anihira!!!!

7. Kejt_i_Olaf

Kejt_i_Olaf Olafek 21/06/2009

Polecam te strone dziecko24.pl zadasz pytanie pediatra i otrzymasz odpowioedz w godzine :)
    powodzenia

8. rubi

rubi wakacyjna mama ;-)

Marta ;-) nie taki gronkowiec straszny i nie sadze zeby to on byl przyczyna slabego przybierania na wadze...
    mozna wyleczyc gronkowca aplikujac na niego autoszczepionke - pobiera sie wymaz tego konkretnego gronka i robi sie autoszczepionke - dziala ale nie zawsze...

ja tez mam gronkowca, 2 zdrowych dzieci i jestem honorowym dawca krwi (w stacji wiedza o gronku i im on nie przeszkadza ;-)) wiec nie martw sie na zapas

pozdrawiam ;-)

Poleć forum