reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GROTA SOLNA

Hej,hej,
rzeczywiście po wizycie w grocie solnej płuca inaczej działają, a moj zazwyczaj zapchany nos działa jak należy, wprawdzie w moim śmierdzącym mieście (jak nie celuloza, to oczyszczalnia...) pojedyncza wizyta daje krótkotrwały efekt, ale warto, bo przyjemnie jest sie dobrze poczuc choc od czasu do czasu, spotkałam tam ludzi którzy w wakacje jezdza po różnych uzdrowiskach a w ciągu roku maja tu wykupiony karnet i są zachwyceni efektami...
pozdrawiam
mari
 
reklama
We Wrocławiu tez sa groty solne. Jeżeli dziecko ma nie więcej niż 3 lata, to płaci się tylko za dorosłego bilet ulgowy.

Jako namiastkę groty można kupić lampke solną, którą włącza się w domu na jakiś czas aby powstał mini mikroklimacik.


 
chyba tez się wybiorę .Do tej w Krakowie.Chociaż koleżanka ostatnio była z córką i odradziła mi.Mała miała problemu z migdałami ale nie chorowała więc zaczęły chodzić.A teraz po zakończeniu kuracji ma po raz drugi anginę.
Ale może powód jest inny...
Ja tak czy inaczej chyba spróbuje.
 
Ja się zastanawiam czy pomoże coś ta grota przy alergii....moi mali to urodzeni alergicy.Stąd biorą się wszystkie nasze problemu zdrowotne.
Ta alergia to istny koszmar!
Igor jest uczulony na kurz i rotocza.
 
jak najbardziej pomaga, bo tam jest slinie zjonizowane powietrze. Roztocza gina w takim.
Bogucha jest uczulony na to samo + pokarmówka.
 
No to chyba się wybierzemy,może przy okazji pomoże cos na te jego nieszczęsne migdały.... i nie bedzie trzeba ich ciac
 
loli nam troche pomogło, ale i tak musielismy zdecydowac sie na operacje. Teraz, pól roku po zastanawiam sie, czemu tak zwlekalam. Zupelnie inne dziecko! 99% mniej chorób.
 
reklama
Ale operacja dotyczyła 3 migdałka czy podcięcia tych dwóch bocznych.
No i w zasadzie to mój Igorek nie choruje(no poza bezprzyczynowymi gorączkami).
 
Do góry