reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GROTA SOLNA

reklama
mój 9latek ma astme oskrzelową i wysiłkową, jest alergikiem.
koło mnie otworzono tężnię solankową i zastanawiam się czy się wybrać z nim
wiem że są jednak jakieś przeciwwskazania....
ja np jestem niskocisnieniowcem i chyba nie powinnam korzystac z tężni....
 
Jeździłam z moją corką w ubiegłym roku od wakacji do stycznia średnio raz na tydzien lub dwa do jaskini solnej i muszę przyznać że nareszcie skonczyły się nieustające katary i kaszle również jest małym alergikiem chociaz nie byłysmy jeszcze na testach, od stycznia nie odwiedziłyśmy groty i teraz znów to samo, ale w koncu wiosna :(.co zauwazyłam podczas pierwszego seansu który trwa 45min.po ok 35min malej tak strasznie zaczeło cieknąć z nosa że chusteczka byla normalnie mokra,druga sprawa to problem z kurzajkami gdzies między czasie znikneły niewiem czy akurat to zasługa jaskini ale byc może ,osobiscie polecam i pewno sama się wybiore w tym tyg.
 
Mój mały synek (11 miesięcy) ma non stop ostatnio katar. Zapisałam się na grotę solną i idziemy w poniedziałek. Tylko u mnie jest zapisane, że dorośli idą na 45 minut, a dzieci max 20 minut. Jak czytałam w necie to wszyscy z dziećmi chodzą na pełne seanse (45 minut).
To w końcu jak to jest? Może ktoś wie?
U nas jest himalajska grota solna, czy to się czymś różni od pozostałych to nie wiem.
 
A ja mam pytanko - Czy jesli dziecko ma legitymację o orzeczeniu niepełnosprawności to wejście do takiej groty solnej jest ze zniżką???????
 
reklama
Moja koleżanka jak miała kilka lat jeździła do kopalni w Bochni z mamą, podobno bardzo jej to pomogło, w pewnym momencie miała już zaawansowaną astmę, a z czasem zaczęła funkcjonować normalnie, więc to powietrze musi działać. Podobno alergicy nad morzem też czują się lepiej, ale niektóre ośrodki mają też groty solne, np. Primavera Spa.
 
Do góry