reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

grudniowa marcówka :)

martencjo dzielne z was kobitki :-)
przeszłyście już ciężkie chwile i teraz może być już tylko lepiej :tak:
życzę szybkiego powrotu do domku Karolinki, abyście mogły się już tak prawdziwie sobą nacieszyć!
 
reklama
Martencjo i Karolinko trzymajcie sie dzielnie. Twoja historia sparwila ze łzy same plynęly, ale nastepny Twój post o tym że Pomarańczka rosnie juz mi poprawil nastroj.
Powodzenia, duzo zdrowka i pogodny ducha, wsparcia najblizszych i dużżżżoooo wiary że musi by dobrze:-)
 
Mój Boże............., Martencjo nie masz pojęcia jak sie ciesze że obie wyszłyście z tego całe i zdrowe.
Masz na prawde śliczną i silną Pomarańczkę :-):tak:
To niesamowicie ważne że był przy Tobie Twoj mąż no i że byłyście pod opieką lekarzy
GRATULUJE WAM :-):-):-)
I BARDZO SIE CIESZE ZE JESTESCIE ZDROWE!!!
 
MARTENCJA - GRATULUJE PIĘKNEJ CÓRECZKI, wogóle nie wygląda na wcześniaczka. I tak wogóle to będzie starsza o rok od naszych małych Kaczorków ;-) .
Trzymajcie się dzielnie - jesteśmy z WAMI.
 
MARTENCJO - czytajac Twoj post ryczalam jak bóbr....
Tak sie ciesze, ze wszystko z Wami dobrze...

Zycze Wam duzo, duzo zdrowka i szybkiego powrotu do domku.
 
O rany siedze zaryczana i rozmazana jak koala :tak:

jakies dziwne przeczucie mialam jak jakies cz stemu matrencjo zniknelas nam z forum
niechcialam ni pisac zeby nie wywolywac wilka z lasy
a tu wilk sam sie wywolal;-) ;-)


kurcze jak ciezkie przezycia mieliscie z mezem ale juz teraz coreczka silniejsza i sama oddycha
bedzie coraz lepiej i lepiej :tak: :tak: :tak: :tak:

A Tobie i mezowi serdecznie gratuluje slicznej coreczki

ja tez jestem z Ciebie dumna:tak: :tak:
i mam nadziej ze sie trzymacie i znajdziecie chwilke zeby nas informowac


dalej mamy cos wspolnego wkoncu jestes grudniowa marcowka:-D :-D
 
MARTENCJA - GRATULUJE PIĘKNEJ CÓRECZKI, wogóle nie wygląda na wcześniaczka. I tak wogóle to będzie starsza o rok od naszych małych Kaczorków ;-) .

Tak dla mnie to też śmieszne,że nie dość,że jest wczesniaczkiem to jeszcze o rok starsza... Mój mąż mówi,że to prawdziwa kobieta bo przyszła na świat przed Świętami żeby załapać się na prezent ;-)
Wczoraj pani Doktor naszej Córeczki powiedziała,że dużo zależy od badania oczek (które odbędzie się w poniedziałek i wykaże czy powiódł się zabieg czy będzie potrzebny jeszcze jeden...) ale że jeżeli będzie o.k. to może jeszcze ze 3 tygodnie i będziemy mogli zabrać Karolinkę do domu!!!! :tak: Aż się boje marzyć,ale jak wróciliśmy wczoraj z mężem ze szpitala to nagle nas olśniło: przecież musimy wreszcie zrobić zakupy!!!!!!!! :-D
Nie mamy wózka łóżeczka itd... Wiem dziwne się to wydaje: jest dziecka a my nic nie mamy, ale odkładaliśmy te zakupy bo się baliśmy, baliśmy,że nagle zostaniemy ze wszystkim sami :-(
Ale nasza Karolinka jest taka dzielna :-) i dziś wyruszamy na podbój sklepów!!! Marzyliśmy o tych zakupach oboje tak jak marzymy o zabraniu naszej Pomarańczki do domu i nagle wszystko staje się takie realne.
Dziś Karolinka skończyła 6 tygodni.

http://i18.tinypic.com/44hgjsl.jpg
 
reklama
martencjo w takim razie kupcie wszystko co najpiękniejsze :-)
udanych zakupów

i czekamy na fotki Karolinki w nowym wózku - za 3 tygodnie ;-)

6 tygodni ! Gratulacje :-)
 
Do góry