reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

grudniowa marcówka :)

Martencja tzymam mocno kciuki ze oczka sa oki
i juz za are tyg bedzeciemieli swoja slicznotke w domu

udanyc zakupow:tak: :tak:
 
reklama
Zakupy były niesamowite.Kupiliśmy wszystko co potrzebuje nasza Córeczka i było niesamowicie.Wydaliśmy troszkę kaski,ale było warto dla naszej małej dzielnej księżniczki :tak::-D
Wiecie jak ktoś bliski z waszej rodziny albo znajomych urodzi wczesniaczka to polecam ciuszki H&M.Wogole jest strasznie ciężko dostać cokolwiek z ciuszków czy bardzo Malutkich pieluszek (mi siostra przysłała z Niemiec Pampersy od 1,5kg i są super bo te nasze to wielkoludy).No i firma H&M produkuje już własnie ciuszki od rozmiaru 44 i są świetne.Wybór duży body,kaftaniki,spioszki,pajacyki,czapeczki...No i kolorki przeróżne i wzorki.Najpierw nasza maleńka "topiła" się w innych ciuszkach a teraz jest jak prawdziwa gwiazda :-D.
Ceny... np. 1 body 19,90,ale mozna kupić tez w 3-pku za 39,90zł,ale przynajmiej są,bo ja czułam się pokrzywdzona,że nie mam w co ubrać dziecko a tu proszę.:tak:

Ja wciąż w miarę czasu śledze też Wasze wąteczki i jestem cały czas z Wami myslami i czekam na kolejne marcowe dzieciaczki ;-),ale niech one poczekają już lepiej do marca :-D ja tu i tak będę.
 
fajnie, że jesteś zadowolona z zakupów :tak:

Karolinka pewnie jest nie mniej zadowolona jak mamusia :-)
może i my dzisiaj coś dokupimy... ;-)
 
Martencjo przeczytałam Twoją (a właściwie Waszą) historię i najpierw łzy stanęły mi w oczach z przerażenia i smutku a potem ze wzruszenia...wierzę, że teraz wszystko będzie już dobrze. Trzymamy kciuki za Waszą śliczną córeczkę i żebyście jak najszybciej mogli cieszyć się swoją obecnością w domku.
Zdrówka dla Karolinki i gratulacje dla dzielnych rodziców
Ania z Marcinkiem
 
Martencja dużo zdrówka dla Twojej Karolinki, dzielna z niej dziewczynka
 
Ja też GRATULUJĘ WAM CUDOWNEJ CÓRECZKI!!!! JEST PRZEŚLICZNA!! :tak: :tak: :tak: :-)
Co jakiś czas podglądam Marcóweczki, bo czasami, choć bardzo rzadko pisze tu moja siostra ADA, ale iwdze ze cos dawno jej nie było, pewnie prasuje tą kupę ciuszków, co to od wszytstkich naokoło dostała :-D

A tak na serio, to oczywiscie tez miałam łzy w oczach ja przeczytałam wszą historię, ze wzruszenia. Ciesze się, że już wszytsko dobrze i samodzielne oddychanie i 6 tygodni, to już jest coś, GRATULACJE jeszcze raz. Buziaki dla malutkiej Pomarańczki od jutro już 10-miesięcznej Natalki :-)
 
Jestem padnięta,ale lubie ten stan.Przed chwilka wróciłam ze szpitala od Malutkiej.Dziś mamy przełomowy dzień :tak:Karolinka przekroczyła 2kg i ma dokładnie 2040kg :-D Po drugie znów mogłyśmy się dziś przytulać :-D
Pierwszy raz dostałam swoją Córeczke jak miała prawie 4 tygodnie i ważyła 1608kg :-) Nie zapomne tej chwili.Zresztą każde przytulanie się jest cudowne.
No i Malutka spędziła dziś pierwszy dzień w łóżeczku czyli robimy test na to jak trzyma temperaturke :tak:
A oto zdjęcie z dzisiejszych przytulanek
http://img79.imageshack.us/img79/8288/mail34zd8.jpg

Natalko Córeczko Margarett wszystkiego najlepszego z okazji 10-ciu miesięcy :-)
 
reklama
Martencja słodziutka ta Twoja Karolinka i wcale nie wygląda na taką malutką! Pewnie nadal będzie rosła jak na drożdżach :). I tak trzymać !

Oczywiście pewnie wszystkie Marcówki będą czekać na kolejne relacje jak się miewa Pomarańczka wraz ze zdjęciami. W końcu to "nasze" pierwsze marcówkowe dziecko :).

Trzymajcie się dzielnie.
 
Do góry