reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

grudniowa marcówka :)

Martencja kazda wiadomosc od ciebie powoduje ze zalewam sie lzami

lzami wzruszenia i radosci

bardzo brdzo sie ciesze z waszego szczescia

a z opieka napewno sobie poradzicie podobno to instynkt wam podpowie , a pozatym macie siebie na wzajem i dacie rade

no gratuluje MAMUSIU:-)

teraz to juz pewnie zaczniesz nam pisac jak Twoje malenstwo sie rozwija i rosnie i jakie postepy robi
czekamy na kazde wiesci:tak: :tak:

caluski dla Karolinki od cioci MILENKI:happy:
 
reklama
martencjo, przepraszam, ze dopiero teraz przeczytalam wasza historie - przez jakis czas bylam nieobecna na forum, ale nieraz zastanawialam sie co sie z toba dzieje, kiedy zniknelas z marcowek:-)oczywiscie poplakalam sie ze wzruszenia, kiedy czytalam o waszych przejsciach. ciesze sie, ze jestescie juz wszyscy razem w domku i trzymam kciuki za kolejne sukcesy:-)i bardzo, bardzo was podziwiam, cala trojke:-)z niecierpliwoscia bede czekala na kolejne wiesci

pozdrowienia dla Pomaranczki i calej waszej rodzinki:-)
 
MARTENCJO gratuluje wspaniałej córeczki. Jest silną dziewczynką, Ty również jesteś silną kobietą.
 
Dziękujemy bardzo za wszystkie ciepłe słowa...Dziś minął tydzień jak jesteśmy w domku:-). Malutka wykąpana zasnęła a tata razem z nią :-D
Ja też padam,ale chciałam Wam napisać jeszcze że nigdy nie można tracić wiary,cokolwiek by się działo.
A to jeszcze zdjęcia Karolinki:
http://i12.tinypic.com/2djnode.jpg
wiem wiem dziewczynka w czapeczce z samochodzikiem,ale taką znaleźliśmy malutką na jej główkę :tak:
http://i16.tinypic.com/43er30x.jpg

Pozdrowienia dla wszystkich Marcóweczek za które trzymam nieustannie kciuki!!! I dla Mam z innych wąteczków uściski!!!
 
słoooooooodziak :-):-):-):-):-)

Marta ile słodziak ma teraz cm ? :-)

Ale masz iskierkę w domu :happy:
muuuua :elvis: buziak dla kruszynki
 
Martencja ona jest prześliczna !!!
:tak::happy::-p:-p:-p:-p
A te oczy.....:cool2::laugh2: takie wielgachne - jak kryształki :tak:
Cudowną masz córeczkę, nie mogę sie na nią napatrzeć :happy2::happy2::happy2:
Trzymajcie sie dzielnie i wpadaj tu częściej (ze zdjęciami Karolci)
aż mi łza poleciała.....:zawstydzona/y::laugh2:
 
Córeczka jest prześliczna, gratulujemy i życzymy samych radości.

To jest nasza pierwsza mała "marcóweczka", moż ktoś założyłby wątek z listą dzieciaczków marcowych, ich zdjęciami itp.
 
Martencja słodziutką macie Pomarańczkę :).

Ewa0381 obawiam się, ze na razie żadna z nas Marcówek woli nie zakładać tego wątku żeby nie "wykrakać" zostania lutówką ;). Chociaż właściwie Martencja już w tym wątku może się znaleźć :)
 
reklama
Do góry