reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam

Jeśli chodzi o żółtaczkę u dzidziusia my wyszliśmy na żądanie ze szpitala i wypożyczyliśmy lampę do domu jest taka wypożyczalnia w Warszawie i wiem że wysyłają do innych miast koleżanka wypożyczała w Gdańsku a na koniec przyjechali i zmierzyli wysokość żółtaczki
Ich strona fototerapianoworodkow.pl
 
reklama
@Luxuorius to tak jak moj Franio:) od razu jest spokoj. Najgorzej po kapaniu juz jest tak wsciekly ze normalnie szok :p jak jeden dzien karmilam na przemian butla i cycem to byl strasznie rozdrazniony i niespokojny...jak odstawilam butle to inne dziecko od razu. Moja jedna brodawka nadal nie chce sie zagoic :( i boli...dzis po kapieli maly zle chwycil i znow mi rozdraznil. Smaruje mascia maltan ale dlugo sie nie goi.
ja smaruje bepanenem, nie sa takie suche
 
Witam

Jeśli chodzi o żółtaczkę u dzidziusia my wyszliśmy na żądanie ze szpitala i wypożyczyliśmy lampę do domu jest taka wypożyczalnia w Warszawie i wiem że wysyłają do innych miast koleżanka wypożyczała w Gdańsku a na koniec przyjechali i zmierzyli wysokość żółtaczki
Ich strona fototerapianoworodkow.pl
Reklama ???

Swoją drogą ja bym nie ryzykowała zdrowia/życia dziecka i nie wypisałabym się na własne żądanie bo mam taki kaprys. Żółtaczka może być też od infekcji (np zum)..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bbbasia85, przydadza sie dalsze sukcesy, bo hrabianka znow sie wypiela na cyca :) i Tobie zycze powodzenia :)


@skazawisla1, ja w nocy mocze trzy koszulki i pol przescieradla, fakt ze czesto trzeba zmieniac i wszystko mokre, ale nie wyobrazam sobie spac w staniku. U mnie sie unormowalo, pare nocy bylo suchutko, a teraz znoe powodz :)


@xXxIzuLQaxXx, duuuuuizo zdrowka!
 
Reklama ???

Swoją drogą ja bym nie ryzykowała zdrowia/życia dziecka i nie wypisałabym się na własne żądanie bo mam taki kaprys. Żółtaczka może być też od infekcji (np zum)..

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę jak Ty Iza. Która matka wypisuje noworodka na życzenie ze szpitala? Jezu szok... Nie każda zoltaczka jest fizjologiczna. Dziecko musi być pod obserwacją szczególnie takie małe.

Nie wiem co Ci Iza poradzić na dolegliwości małego. Takie wymioty katar itd nie są normalne. Weź może małego jeszcze raz do pediatry. Kurczę ciężko powiedZieć od czego to ma.

U mnie troszeczkę lepiej ale dalej mam ból i wszystko zatkane. Uszy oczy zatoki i gardło boli. Jeszcze tak chora to nie byłam.

Ola nie zakładaj stanika na noc wietrz cyce i smaruj sutki swoim mlekiem. W końcu się zagoi. Wiem że to boli cholernie ale takie uroki karmienia. A mi polozna kazała smarować sutki panthenolem mascia. Kupiłam ale w końcu nie użyłam bo samo się zagoilo bez żadnego smarowania.

k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png
 
Hej:) nocka spokojna. Tylko od rana maly mi sie zakrztusil i cos dziwnie kaszle. Katarku nie ma wiec jestem dobrej mysli. Bardzo sie boje żeby maly nie byl chory :( wczoraj na spacerku nie bylismy ale moze dzis sie wybierzemy..;)

Z ta zoltaczka tez jestem przerazona bo ja bym w zyciu sie nie wypisala....:/

@aneta_ck duzo zdrowka zycze i dziekuje za rade :* musze chyba tak zrobic bo w zyciu sie to nie zagoi...:/
 
U nas noc straszna :p kryzys laktacyjny na całego... młodzież płakała a ja razem z nią... staram sie myśleć ze to przejdzie ale kurde ciężko mi ze świadomością ze głodna jest a w cycku pustka bo juz wszystko wypiła :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bbbasia85, przydadza sie dalsze sukcesy, bo hrabianka znow sie wypiela na cyca :) i Tobie zycze powodzenia :)


@skazawisla1, ja w nocy mocze trzy koszulki i pol przescieradla, fakt ze czesto trzeba zmieniac i wszystko mokre, ale nie wyobrazam sobie spac w staniku. U mnie sie unormowalo, pare nocy bylo suchutko, a teraz znoe powodz :)


@xXxIzuLQaxXx, duuuuuizo zdrowka!

Co na to poradzić? Ja śpię w sportowym..nie dam rady w koszulkach bo bym chyba całe łóżko zamoczyła.. ciękawe kiedy to się unormuje bo już się nie doczekam:)
 
reklama
Co do siedzenia na forum i odpowiedniej organizacji to się nie zgodzę. Bo NIE zorganizujesz kolki czy złego samopoczucia dziecka, nie wszystko przewidzisz. Moja mądra siostra tez powtarzała, że z noworodkiem czy niemowlakiem każdą sekundę życia zaplanujesz. Darła jeszcze na mnie ryja, że nie zrobiłam obiadu i nie posprzatalam gdy ona była na zakupach (to było przy pierwszym dziecku).... No bo przecież to tylko kwestia organizacji!!!

Bzdura jakich mało na tym świecie. Możesz mieć 6 dzieci które DADZĄ ci na forum usiedzieć, a możesz mieć jedno dziecko bardzo absorbujące i za przeproszeniem nie masz czasu się wysrac :p
A mój niemowlak taki właśnie jest, a starszak akurat przechodzi bunt dwulatka.
Pierwsze 3 tyg były super, teraz jest ciężko.
Kolki,marudzenie do 14 dzień w dzień. Dodatkowo starszak wyczuwa moment i nawet rysowanie, malowanie czy wyklejanie go nie interesuje bo jest czas na demolke domu :D

Udało mi się cokolwiek napisać bo malutki dzięki Bogu się zdzemnal, a starszy akurat skacze po poduszce. Idę robić pranie i może uczeszę włosy. :p :p
PS. Jakby coś nie miałam zamiaru nikogo obrażać, tylko stwierdzam fakt że nie wszystko to kwestia organizacji ;)

PS forum nie jest umowa wiążąca że musisz być 24h udawadniajac jaką jest się matką idealną mająca czas na wszystko.
Masz czas to piszesz i tyle.

Więc luzik karelka ;)
 
Do góry