reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jeśli cię to trochę uspokoi to ja mam prawie cały czas wilgotne majtki [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ja też :)
 
reklama
hej :* ja tylko na chwile :* dodajcie nnie tez do grupy na fb :) zaproszenie do zbajomych wysle dublemummy :) od poniedzialu jestem.znowu z Wami bo moj Pawel wyjezdza :) buziaki [emoji8]

 img]
 
Piszę drugi raz, uciekł mi post :-) @Mikado93 ja również jestem z Trójmiasta i dwukrotnie miałam ''przyjemność'' być na wizycie u dr K. Nie z własnej woli co prawda (dostałam skierowanie na USG, moja pani doktor ma kiepski sprzęt) na Jana Pawła. Od początku miałam wrażenie, że miło nie będzie. Odpowiadał na moje pytania jakby chciał a nie mógł (to moja pierwsza ciąża, nie wszystko jest dla mnie jasne). Sprawiał wrażenie niezadowolonego. Na drugiej (i ostatniej) wizycie natomiast był przemiły, myślałam, że mam rozdwojenie jaźni :-) Jeżeli chodzi o prenatalne-na pierwszych byłam u dr
Małgorzaty Świątkowskiej-Freund (na połówkowe też wybieram się do niej). Przyjmuje na Skarżyńskiego na Zaspie :-) Świetny specjalista, spokojna, rzeczowa babka, jasno wszystko tłumaczy :-)
 
reklama
Piszę drugi raz, uciekł mi post :-) @Mikado93 ja również jestem z Trójmiasta i dwukrotnie miałam ''przyjemność'' być na wizycie u dr K. Nie z własnej woli co prawda (dostałam skierowanie na USG, moja pani doktor ma kiepski sprzęt) na Jana Pawła. Od początku miałam wrażenie, że miło nie będzie. Odpowiadał na moje pytania jakby chciał a nie mógł (to moja pierwsza ciąża, nie wszystko jest dla mnie jasne). Sprawiał wrażenie niezadowolonego. Na drugiej (i ostatniej) wizycie natomiast był przemiły, myślałam, że mam rozdwojenie jaźni :-) Jeżeli chodzi o prenatalne-na pierwszych byłam u dr
Małgorzaty Świątkowskiej-Freund (na połówkowe też wybieram się do niej). Przyjmuje na Skarżyńskiego na Zaspie :-) Świetny specjalista, spokojna, rzeczowa babka, jasno wszystko tłumaczy :-)
No właśnie ten lekarz jest na tyle "specyficzny". Ja akurat po pierwszej wizycie byłam zadowolona, żartował, rozmawiał na luzie i wgl ale zauważyłam, że u Niego zależy jak wiatr powieje. Byłam na 4 wizytach ciążowych i powiedziałabym, że idealnie na co drugiej jest dobrze ;) bo 1 i 3 była ok, za to 2 i 4 nie obyła się bez nerwów. Takim tokiem idąc, to w sierpniu powinno być dobrze ale nie wiem czy jest sens ryzykować, tym bardziej że jak u mnie ktoś dostaje ostatnią szansę (po tej 2 wizycie), to to jest właśnie OSTATNIA szansa i jestem zdecydowana na zmianę lekarza.
Dzięki za namiary na tą panią dr, na pewno rozważę. Może tutaj uda się dobrego gina z polecenia znaleźć ;) bo przez to że nie pochodzę rdzennie z Trójmiasta, to mam ciężej z zaufanymi poleceniami ze strony np rodziny.

@chucherko Tobie także dziękuję za polecenia :)
 
Do góry